AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Dizi

583 içerik · 343 tanesi puanlanmış · ortalama 7.15

190 sonuç
Fullmetal Alchemist: Brotherhood9.1
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2009-2010 · IMDb 9.1
Hellsing9.2
Hellsing
2001-2002 · IMDb 7.7
Berserk9.3
Berserk
1997-1998 · IMDb 8.8
Fallout9.2
Fallout
2024- · IMDb 8.3
Maniac9.2
Maniac
2018 · IMDb 7.6
Westworld9.2
Westworld
2016-2022 · IMDb 8.4
Arcane9.1
Arcane
2021-2024 · IMDb 9.0
Love, Death & Robots9.0
Love, Death & Robots
2019 · IMDb 8.4
Ergo Proxy8.9
Ergo Proxy
2006 · IMDb 7.8
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex9.8
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
2002
Tengoku Daimakyo8.8
Tengoku Daimakyo
2023 · IMDb 7.9
NieR:Automata Ver1.1a8.8
NieR:Automata Ver1.1a
2023 · IMDb 7.3
Black Mirror8.3
Black Mirror
2011- · IMDb 8.7
Dark8.7
Dark
2017-2020 · IMDb 8.7
Mushi-Shi9.4
Mushi-Shi
2005-2014 · IMDb 8.5
The Man in the High Castle9.2
The Man in the High Castle
2015-2019 · IMDb 7.9
Severance8.5
Severance
2022- · IMDb 8.6
Philip K. Dick's Electric Dreams9.1
Philip K. Dick's Electric Dreams
2017-2018 · IMDb 7.2
Devil May Cry9.0
Devil May Cry
2025- · IMDb 7.5
Game of Thrones8.1
Game of Thrones
2011-2019 · IMDb 9.2
Solo Leveling8.8
Solo Leveling
2024 · IMDb 8.5
Rick and Morty8.1
Rick and Morty
2013- · IMDb 9.0
The Leftovers8.7
The Leftovers
2014-2017 · IMDb 8.3
The Midnight Gospel8.7
The Midnight Gospel
2020 · IMDb 8.2
Silo8.6
Silo
2023- · IMDb 8.1
Utopia8.6
Utopia
2013-2014 · IMDb 8.4
Attack on Titan8.0
Attack on Titan
2013-2023 · IMDb 9.1
Psycho-Pass8.5
Psycho-Pass
2012-2019 · IMDb 8.1
Good Omens8.4
Good Omens
2019-2025 · IMDb 8.0
Pluribus8.2
Pluribus
2025- · IMDb 7.9
Chainsaw Man7.9
Chainsaw Man
2022 · IMDb 8.3
PLUTO7.9
PLUTO
2023 · IMDb 8.1
Cowboy Bebop8.1
Cowboy Bebop
1998-1999 · IMDb 8.9
Frieren: Beyond Journey's End8.1
Frieren: Beyond Journey's End
2023- · IMDb 8.9
Legion7.8
Legion
2017-2019 · IMDb 8.1
Dan Da Dan8.0
Dan Da Dan
2024- · IMDb 8.3
Devs8.0
Devs
2020 · IMDb 7.6
Fringe8.0
Fringe
2008-2013 · IMDb 8.4
Murderbot8.0
Murderbot
2025- · IMDb 7.4
The Peripheral8.0
The Peripheral
2022 · IMDb 7.5
The Darwin Incident8.0
The Darwin Incident
2026
THE GHOST IN THE SHELL8.0
THE GHOST IN THE SHELL
2026
A Knight of the Seven Kingdoms7.7
A Knight of the Seven Kingdoms
2026- · IMDb 8.6
Person of Interest7.7
Person of Interest
2011-2016 · IMDb 8.5
Made for Love7.8
Made for Love
2021 · IMDb 6.9
Cyberpunk: Edgerunners7.7
Cyberpunk: Edgerunners
2022 · IMDb 8.3
Takopi's Original Sin7.7
Takopi's Original Sin
2025
Doctor Who7.6
Doctor Who
2005-2022 · IMDb 8.5

Yeni çıkanlar ve trendler

Dizi dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan diziler

TMDB haftalık trendler

The Apothecary Diaries8.7
The Apothecary Diaries
2023
Lupin7.7
Lupin
2021
VisionQuest8.6
VisionQuest
2026
The Terminal List8
The Terminal List
2022
Cyberpunk: Edgerunners7.7
Cyberpunk: Edgerunners
2022
Bleach7.3
Bleach
2004
Crystal Lake8.7
Crystal Lake
2026
Carrie8.3
Carrie
2026
Where the Mask Ends8.2
Where the Mask Ends
2026
MobLand7.9
MobLand
2025
Slow HorsesPandas arşivde
Slow Horses
2022
YAGA6.8
YAGA
2026
Tulsa King8.3
Tulsa King
2022
Doctor X: Mafia in White9.3
Doctor X: Mafia in White
2026
One Piece8.8
One Piece
1999
The Simpsons8
The Simpsons
1989
Tigers Sniff the Rose9.3
Tigers Sniff the Rose
2026
South ParkPandas arşivde
South Park
1997
Phony7.4
Phony
2026
Love in Disguise9
Love in Disguise
2026

Şu an yayında

Yeni bölümü çıkanlar

Grey's Anatomy8.2
Grey's Anatomy
2005
Law & Order: Special Victims Unit8
Law & Order: Special Victims Unit
1999
The Simpsons8
The Simpsons
1989
Law & Order7.3
Law & Order
1990
Running Man8.2
Running Man
2010
South ParkPandas arşivde
South Park
1997
NCIS7.6
NCIS
2003
MobLand7.9
MobLand
2025
VisionQuest8.7
VisionQuest
2026
Tulsa King8.3
Tulsa King
2022
Tomorrow Is Ours6.3
Tomorrow Is Ours
2017
Binnelanders5.5
Binnelanders
2005
Raw6.8
Raw
1993
Kamen Rider6.4
Kamen Rider
1971
Coronation Street5.3
Coronation Street
1960
Chicago Fire8.4
Chicago Fire
2012
American Horror StoryPandas arşivde
American Horror Story
2011
Bleach7.3
Bleach
2004
Chicago P.D.8.4
Chicago P.D.
2014
Dragon Ball Super: Beerus9.7
Dragon Ball Super: Beerus
2026
Ici tout commence6.8
Ici tout commence
2020
FBI7.9
FBI
2018
Men on a Mission7.4
Men on a Mission
2015
Chibi Maruko-chan7.8
Chibi Maruko-chan
1990
EastEnders4.3
EastEnders
1985
Chronicles of the Sun6.6
Chronicles of the Sun
2018
Detective Conan8
Detective Conan
1996
The Apothecary Diaries8.7
The Apothecary Diaries
2023
Good Mythical Morning6.9
Good Mythical Morning
2012
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir8.1
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
2015
9-1-18.2
9-1-1
2018
JoJo's Bizarre Adventure8.5
JoJo's Bizarre Adventure
2012
Gute Zeiten, schlechte Zeiten5.4
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
1992

Trend animeler

AniList trendleri

The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life7.3
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life
2026
Cyberpunk: Edgerunners 2Pandas arşivde
Cyberpunk: Edgerunners 2
2026
Nia Liston: The Merciless Maiden7.6
Nia Liston: The Merciless Maiden
2026
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity8.9
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity
2026
Overgeared7.6
Overgeared
2026
ONE PIECE8.8
ONE PIECE
1999
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me6.9
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me
2026
Black CloverPandas arşivde
Black Clover
2017
Bleach7.3
Bleach
2004
Black Clover Season 28.7
Black Clover Season 2
2026
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour7.7
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour
2026
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?6.6
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?
2026
Even the Student Council Has Its Holes!7.3
Even the Student Council Has Its Holes!
2026
The Apothecary Diaries Season 38.5
The Apothecary Diaries Season 3
2026
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 49
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 4
2026
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!7.2
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!
2026
Naruto: Shippuden8.2
Naruto: Shippuden
2007
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 38.6
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 3
2026
Blue Box Season 28.1
Blue Box Season 2
2026
The Apothecary Diaries8.8
The Apothecary Diaries
2023

Bu sezon yayınlananlar

Devam eden animeler

ONE PIECE8.8
ONE PIECE
1999
The Apothecary Diaries Season 38.5
The Apothecary Diaries Season 3
2026
Black Clover Season 28.7
Black Clover Season 2
2026
Detective Conan8.2
Detective Conan
1996
The Exiled Heavy Knight Knows How to Game the System6.7
The Exiled Heavy Knight Knows How to Game the System
2026
Reincarnated as a Sword Season 27.5
Reincarnated as a Sword Season 2
2026
Blue Box Season 28.1
Blue Box Season 2
2026
Overgeared7.6
Overgeared
2026
STEEL BALL RUN JoJo's Bizarre Adventure 2nd - 3rd STAGE8.6
STEEL BALL RUN JoJo's Bizarre Adventure 2nd - 3rd STAGE
2026
Firefly Wedding7.5
Firefly Wedding
2026
Even the Student Council Has Its Holes!7.3
Even the Student Council Has Its Holes!
2026
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life7.3
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life
2026
Tokyo Revengers: War of the Three Titans Arc7.6
Tokyo Revengers: War of the Three Titans Arc
2026
The Ramparts of Ice Season 28.1
The Ramparts of Ice Season 2
2026
A Returner's Magic Should be Special Season 26.9
A Returner's Magic Should be Special Season 2
2026
Dragon Ball Super: Beerus8.1
Dragon Ball Super: Beerus
2026
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 37
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 3
2026
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!7.2
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!
2026
I'm Dating a Dark Summoner6.7
I'm Dating a Dark Summoner
2026
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!6.9
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!
2026