AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Tümü

2.283 içerik · 954 tanesi puanlanmış · ortalama 7.38

2.283 sonuç
Monster10.0
Monster
2004-2005 · IMDb 8.8
Fight Club9.3
Fight Club
1999 · IMDb 8.8
Dune: Part Two9.1
Dune: Part Two
2024 · IMDb 8.4
Fullmetal Alchemist: Brotherhood9.1
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2009-2010 · IMDb 9.1
The Lord of the Rings: The Two Towers8.9
The Lord of the Rings: The Two Towers
2002 · IMDb 8.8
19849.9
1984
1949
Persona9.4
Persona
2018-2024 · IMDb 8.9
Parasite8.8
Parasite
2019 · IMDb 8.5
Inception8.9
Inception
2010 · IMDb 8.8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring8.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
2001 · IMDb 8.9
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · IMDb 7.7
Hellsing9.2
Hellsing
2001-2002 · IMDb 7.7
The Lord of the Rings: The Return of the King8.8
The Lord of the Rings: The Return of the King
2003 · IMDb 9.0
Eyes Wide Shut9.6
Eyes Wide Shut
1999 · IMDb 7.5
Breaking Bad8.9
Breaking Bad
2008-2013 · IMDb 9.5
Ghost in the Shell9.1
Ghost in the Shell
1995 · IMDb 7.9
Waking Life9.4
Waking Life
2001 · IMDb 7.6
Mickey 178.8
Mickey 17
2025 · IMDb 6.7
Requiem for a Dream8.7
Requiem for a Dream
2000 · IMDb 8.3
V for Vendetta8.7
V for Vendetta
2005 · IMDb 8.1
Blade Runner 20498.6
Blade Runner 2049
2017 · IMDb 8.0
Burning9.4
Burning
2018 · IMDb 7.4
Family Matters9.4
Family Matters
2024- · IMDb 8.0
The Prestige8.5
The Prestige
2006 · IMDb 8.5
The Dark Knight8.7
The Dark Knight
2008 · IMDb 9.1
Berserk9.3
Berserk
1997-1998 · IMDb 8.8
The Matrix8.6
The Matrix
1999 · IMDb 8.7
The Northman9.3
The Northman
2022 · IMDb 7.0
2001: A Space Odyssey8.9
2001: A Space Odyssey
1968 · IMDb 8.3
Black Lagoon9.3
Black Lagoon
2006 · IMDb 7.9
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Memento8.7
Memento
2000 · IMDb 8.4
Fallout9.2
Fallout
2024- · IMDb 8.3
Maniac9.2
Maniac
2018 · IMDb 7.6
Oppenheimer8.5
Oppenheimer
2023 · IMDb 8.2
Oldboy8.4
Oldboy
2003 · IMDb 8.3
Dororo8.8
Dororo
2019 · IMDb 8.2
One Piece8.8
One Piece
1999- · IMDb 9.0
Sin City8.7
Sin City
2005 · IMDb 8.0
Westworld9.2
Westworld
2016-2022 · IMDb 8.4
Vampire Hunter D: Bloodlust9.2
Vampire Hunter D: Bloodlust
2001 · IMDb 7.7
Interstellar8.5
Interstellar
2014 · IMDb 8.7
Blade Runner8.6
Blade Runner
1982 · IMDb 8.1
Arcane9.1
Arcane
2021-2024 · IMDb 9.0
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy10.0
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
1979
Berserk10.0
Berserk
1989
Vagabond10.0
Vagabond
1998
Bloodborne10.0
Bloodborne
2015

Yeni çıkanlar ve trendler

Dünyada şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026

Bu hafta konuşulan diziler

TMDB haftalık trendler

Lupin7.7
Lupin
2021
The Apothecary Diaries8.7
The Apothecary Diaries
2023
Cyberpunk: Edgerunners7.7
Cyberpunk: Edgerunners
2022
VisionQuest8.7
VisionQuest
2026
The Terminal List8
The Terminal List
2022
Crystal Lake8.7
Crystal Lake
2026
Carrie8.3
Carrie
2026
Bleach7.3
Bleach
2004
MobLand7.9
MobLand
2025
Slow HorsesPandas arşivde
Slow Horses
2022
One Piece8.8
One Piece
1999
Phony7.4
Phony
2026
South ParkPandas arşivde
South Park
1997
YAGA6.8
YAGA
2026
The Simpsons8
The Simpsons
1989
Lanterns8.2
Lanterns
2026
Black CloverPandas arşivde
Black Clover
2017
Final Table8.2
Final Table
2026
Love in Disguise8.9
Love in Disguise
2026
Tulsa King8.3
Tulsa King
2022

Şu an yayında

Yeni bölümü çıkanlar

Grey's Anatomy8.2
Grey's Anatomy
2005
Law & Order: Special Victims Unit8
Law & Order: Special Victims Unit
1999
The Simpsons8
The Simpsons
1989
Law & Order7.3
Law & Order
1990
Running Man8.2
Running Man
2010
South ParkPandas arşivde
South Park
1997
NCIS7.6
NCIS
2003
MobLand7.9
MobLand
2025
VisionQuest8.7
VisionQuest
2026
Tulsa King8.3
Tulsa King
2022
Tomorrow Is Ours6.3
Tomorrow Is Ours
2017
Binnelanders5.5
Binnelanders
2005
Raw6.8
Raw
1993
Kamen Rider6.4
Kamen Rider
1971
Coronation Street5.3
Coronation Street
1960
Chicago Fire8.4
Chicago Fire
2012
American Horror StoryPandas arşivde
American Horror Story
2011
Bleach7.3
Bleach
2004
Chicago P.D.8.4
Chicago P.D.
2014
Dragon Ball Super: Beerus9.7
Dragon Ball Super: Beerus
2026
Ici tout commence6.8
Ici tout commence
2020
FBI7.9
FBI
2018
EastEnders4.3
EastEnders
1985
Men on a Mission7.4
Men on a Mission
2015
Chibi Maruko-chan7.8
Chibi Maruko-chan
1990
Chronicles of the Sun6.6
Chronicles of the Sun
2018
Detective Conan8
Detective Conan
1996
The Apothecary Diaries8.7
The Apothecary Diaries
2023
Good Mythical Morning6.9
Good Mythical Morning
2012
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir8.1
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
2015
9-1-18.2
9-1-1
2018
JoJo's Bizarre Adventure8.5
JoJo's Bizarre Adventure
2012
Gute Zeiten, schlechte Zeiten5.4
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
1992

Trend animeler

AniList trendleri

The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life7.3
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life
2026
Cyberpunk: Edgerunners 2Pandas arşivde
Cyberpunk: Edgerunners 2
2026
Nia Liston: The Merciless Maiden7.6
Nia Liston: The Merciless Maiden
2026
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity8.9
BLEACH: Thousand-Year Blood War - The Calamity
2026
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me6.9
The Cold Sato-san is Only Sweet to Me
2026
ONE PIECE8.8
ONE PIECE
1999
Overgeared7.6
Overgeared
2026
Black CloverPandas arşivde
Black Clover
2017
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour7.7
Chitose Is in the Ramune Bottle 2nd Cour
2026
Bleach7.3
Bleach
2004
Black Clover Season 28.7
Black Clover Season 2
2026
The Apothecary Diaries Season 38.5
The Apothecary Diaries Season 3
2026
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?6.6
So What's Wrong with Getting Reborn as a Goblin?
2026
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!7.2
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!
2026
Firefly Wedding7.5
Firefly Wedding
2026
Rascal Does Not Dream of a Dear Friend8.3
Rascal Does Not Dream of a Dear Friend
2026
Naruto: Shippuden8.2
Naruto: Shippuden
2007
PSYREN6.9
PSYREN
2026
Hunter x Hunter (2011)8.9
Hunter x Hunter (2011)
2011
Blue Box Season 28.1
Blue Box Season 2
2026

Bu sezon yayınlananlar

Devam eden animeler

ONE PIECE8.8
ONE PIECE
1999
The Apothecary Diaries Season 38.5
The Apothecary Diaries Season 3
2026
Black Clover Season 28.7
Black Clover Season 2
2026
Detective Conan8.2
Detective Conan
1996
The Exiled Heavy Knight Knows How to Game the System6.7
The Exiled Heavy Knight Knows How to Game the System
2026
Reincarnated as a Sword Season 27.5
Reincarnated as a Sword Season 2
2026
Blue Box Season 28.1
Blue Box Season 2
2026
Overgeared7.6
Overgeared
2026
STEEL BALL RUN JoJo's Bizarre Adventure 2nd - 3rd STAGE8.6
STEEL BALL RUN JoJo's Bizarre Adventure 2nd - 3rd STAGE
2026
Firefly Wedding7.5
Firefly Wedding
2026
Even the Student Council Has Its Holes!7.3
Even the Student Council Has Its Holes!
2026
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life7.3
The Laid-Off Cheat-Granting Mage Enjoys a Second Lease on Life
2026
Tokyo Revengers: War of the Three Titans Arc7.6
Tokyo Revengers: War of the Three Titans Arc
2026
The Ramparts of Ice Season 28.1
The Ramparts of Ice Season 2
2026
A Returner's Magic Should be Special Season 26.9
A Returner's Magic Should be Special Season 2
2026
Dragon Ball Super: Beerus8.1
Dragon Ball Super: Beerus
2026
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 37
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 3
2026
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!7.2
Hello, I am a Witch and my Crush Wants me to Make a Love Potion!
2026
I'm Dating a Dark Summoner6.7
I'm Dating a Dark Summoner
2026
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!6.9
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!
2026

Son dönemin en iyi oyunları

IGDB puanına göre

Donkey Kong Bananza9.1
Donkey Kong Bananza
2025
Mortal Shell II9.1
Mortal Shell II
2026
MewgenicsPandas arşivde
Mewgenics
2026
The Salma World9.1
The Salma World
2025
Hollow Knight: SilksongPandas arşivde
Hollow Knight: Silksong
2025
Death Stranding 2: On the BeachPandas arşivde
Death Stranding 2: On the Beach
2025
Hades IIPandas arşivde
Hades II
2025
Rhythm Doctor9
Rhythm Doctor
2025
Subnautica 2Pandas arşivde
Subnautica 2
2026
Resident Evil RequiemPandas arşivde
Resident Evil Requiem
2026
Aion 28.9
Aion 2
2025
Shinobi: Art of Vengeance8.9
Shinobi: Art of Vengeance
2025
Marble Racing Manager8.8
Marble Racing Manager
2025
Ghost of YoteiPandas arşivde
Ghost of Yotei
2025
Metal Gear Solid Delta: Snake EaterPandas arşivde
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
2025
Pragmata8.7
Pragmata
2026
Pokémon Pokopia8.7
Pokémon Pokopia
2026
ValheimPandas arşivde
Valheim
2026
Mina the Hollower8.6
Mina the Hollower
2026
Forza Horizon 68.6
Forza Horizon 6
2026

Çıkacak oyunlar

En çok beklenenler

Grand Theft Auto VIPandas arşivde
Grand Theft Auto VI
2026
Fable
Fable
2027
The Witcher IVPandas arşivde
The Witcher IV
2028
Phantom Blade Zero
Phantom Blade Zero
2026
Exodus
Exodus
2027
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
2027
The Wolf Among Us 2
The Wolf Among Us 2
2027
Intergalactic: The Heretic Prophet
Intergalactic: The Heretic Prophet
2027
Ill
Ill
2027
Tomb Raider: Catalyst
Tomb Raider: Catalyst
2028
Stranger Than Heaven
Stranger Than Heaven
2027
God of War Laufey
God of War Laufey
2027
The Expanse: Osiris Reborn
The Expanse: Osiris Reborn
2027
Metro 2039
Metro 2039
2027
Resident Evil Veronica
Resident Evil Veronica
2027
Clockwork Revolution
Clockwork Revolution
2027
No Law
No Law
2027
Ananta
Ananta
2027
Marvel 1943: Rise of Hydra
Marvel 1943: Rise of Hydra
2027
Ontos
Ontos
2027

Masa oyunlarında bu hafta

BoardGameGeek'in en çok bakılanları

Greenwood8.2
Greenwood
2026
Queen Alice8.4
Queen Alice
2026
Kingdom Come: Deliverance – The Board Game8.3
Kingdom Come: Deliverance – The Board Game
2026
Kalypso7.6
Kalypso
2026
-60°7.9
-60°
2026
Timespan7.7
Timespan
2026
Drillers7.8
Drillers
2026
Final Titan7.7
Final Titan
2026
Gaudí7.5
Gaudí
2026
Eternal Decks8.2
Eternal Decks
2025
Carl von Linné8.1
Carl von Linné
2026
Prague Unseen7.8
Prague Unseen
2026
Magical Athlete7.7
Magical Athlete
2025
Braided Skies7.3
Braided Skies
2026
Harmonies8
Harmonies
2024
Greylune7.7
Greylune
2026
The Old King's Crown8
The Old King's Crown
2025
Avalon: The Riven Veil8.5
Avalon: The Riven Veil
2026
Entropy7.7
Entropy
2026