AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

1.427 sonuç
Fight Club9.3
Fight Club
1999 · IMDb 8.8
Dune: Part Two9.1
Dune: Part Two
2024 · IMDb 8.4
The Lord of the Rings: The Two Towers8.9
The Lord of the Rings: The Two Towers
2002 · IMDb 8.8
Parasite8.8
Parasite
2019 · IMDb 8.5
Inception8.9
Inception
2010 · IMDb 8.8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring8.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
2001 · IMDb 8.9
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · IMDb 7.7
The Lord of the Rings: The Return of the King8.8
The Lord of the Rings: The Return of the King
2003 · IMDb 9.0
Eyes Wide Shut9.6
Eyes Wide Shut
1999 · IMDb 7.5
Ghost in the Shell9.1
Ghost in the Shell
1995 · IMDb 7.9
Waking Life9.4
Waking Life
2001 · IMDb 7.6
Mickey 178.8
Mickey 17
2025 · IMDb 6.7
Requiem for a Dream8.7
Requiem for a Dream
2000 · IMDb 8.3
V for Vendetta8.7
V for Vendetta
2005 · IMDb 8.1
Blade Runner 20498.6
Blade Runner 2049
2017 · IMDb 8.0
Burning9.4
Burning
2018 · IMDb 7.4
The Prestige8.5
The Prestige
2006 · IMDb 8.5
The Dark Knight8.7
The Dark Knight
2008 · IMDb 9.1
The Matrix8.6
The Matrix
1999 · IMDb 8.7
The Northman9.3
The Northman
2022 · IMDb 7.0
2001: A Space Odyssey8.9
2001: A Space Odyssey
1968 · IMDb 8.3
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Memento8.7
Memento
2000 · IMDb 8.4
Oppenheimer8.5
Oppenheimer
2023 · IMDb 8.2
Oldboy8.4
Oldboy
2003 · IMDb 8.3
Sin City8.7
Sin City
2005 · IMDb 8.0
Vampire Hunter D: Bloodlust9.2
Vampire Hunter D: Bloodlust
2001 · IMDb 7.7
Interstellar8.5
Interstellar
2014 · IMDb 8.7
Blade Runner8.6
Blade Runner
1982 · IMDb 8.1
Constantine8.4
Constantine
2005 · IMDb 7.0
12 Angry Men8.7
12 Angry Men
1957 · IMDb 9.0
Dogville8.7
Dogville
2003 · IMDb 8.0
The Silence of the Lambs8.7
The Silence of the Lambs
1991 · IMDb 8.6
The Shawshank Redemption8.3
The Shawshank Redemption
1994 · IMDb 9.3
Redline9.8
Redline
2009 · IMDb 7.5
Van Helsing8.4
Van Helsing
2004 · IMDb 6.1
Arrival8.5
Arrival
2016 · IMDb 7.9
Tenet8.5
Tenet
2020 · IMDb 7.3
Perfume: The Story of a Murderer8.4
Perfume: The Story of a Murderer
2006 · IMDb 7.5
Howl's Moving Castle9.7
Howl's Moving Castle
2004 · IMDb 8.2
Perfect Blue9.7
Perfect Blue
1997 · IMDb 8.0
Ready Player One8.4
Ready Player One
2018 · IMDb 7.4
The Shining8.8
The Shining
1980 · IMDb 8.4
Waterworld8.8
Waterworld
1995 · IMDb 6.3
Who Am I8.8
Who Am I
2014 · IMDb 7.4
Shutter Island8.3
Shutter Island
2010 · IMDb 8.2
The Favourite8.8
The Favourite
2018 · IMDb 7.5
World War Z8.3
World War Z
2013 · IMDb 7.0

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026