AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

252 sonuç
Parasite8.8
Parasite
2019 · IMDb 8.5
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · IMDb 7.7
Mickey 178.8
Mickey 17
2025 · IMDb 6.7
The Favourite8.8
The Favourite
2018 · IMDb 7.5
Chungking Express8.7
Chungking Express
1994 · IMDb 7.9
Miracle in Cell No. 78.5
Miracle in Cell No. 7
2013 · IMDb 8.1
Pulp Fiction8.2
Pulp Fiction
1994 · IMDb 8.8
Kinds of Kindness8.9
Kinds of Kindness
2024 · IMDb 6.4
The Lobster8.3
The Lobster
2015 · IMDb 7.1
The Wolf of Wall Street8.0
The Wolf of Wall Street
2013 · IMDb 8.2
City Lights8.6
City Lights
1931 · IMDb 8.5
Airplane!8.5
Airplane!
1980 · IMDb 7.7
Jojo Rabbit8.5
Jojo Rabbit
2019 · IMDb 7.9
The Banshees of Inisherin8.4
The Banshees of Inisherin
2022 · IMDb 7.6
The Phoenician Scheme8.4
The Phoenician Scheme
2025 · IMDb 6.6
Palm Springs8.3
Palm Springs
2020 · IMDb 7.4
Everything Everywhere All at Once7.8
Everything Everywhere All at Once
2022 · IMDb 7.7
The Grand Budapest Hotel8.2
The Grand Budapest Hotel
2014 · IMDb 8.1
Snatch7.9
Snatch
2000 · IMDb 8.2
Another Round8.1
Another Round
2020 · IMDb 7.7
The Truman Show7.8
The Truman Show
1998 · IMDb 8.2
Sentimental Value8.0
Sentimental Value
2025 · IMDb 7.7
Bugonia8.0
Bugonia
2025 · IMDb 7.4
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb8.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
1964 · IMDb 8.3
War Dogs8.0
War Dogs
2016 · IMDb 7.1
Free Guy7.7
Free Guy
2021 · IMDb 7.1
The Gentlemen7.7
The Gentlemen
2019 · IMDb 7.8
Triangle of Sadness7.9
Triangle of Sadness
2022 · IMDb 7.2
The Terminal7.7
The Terminal
2004 · IMDb 7.4
Dead Poets Society7.7
Dead Poets Society
1989 · IMDb 8.1
Life Is Beautiful7.7
Life Is Beautiful
1997 · IMDb 8.6
Red Notice7.7
Red Notice
2021 · IMDb 6.3
In Bruges7.6
In Bruges
2008 · IMDb 7.9
Fallen Angels7.5
Fallen Angels
1995 · IMDb 7.5
Isle of Dogs7.5
Isle of Dogs
2018 · IMDb 7.8
Eddington7.5
Eddington
2025 · IMDb 6.6
The Mask7.5
The Mask
1994 · IMDb 7.0
Lost in Translation7.5
Lost in Translation
2003 · IMDb 7.7
One Battle After Another7.5
One Battle After Another
2025 · IMDb 7.6
The Man from U.N.C.L.E.7.5
The Man from U.N.C.L.E.
2015 · IMDb 7.2
Punch-Drunk Love7.4
Punch-Drunk Love
2002 · IMDb 7.3
The Wrecking Crew7.4
The Wrecking Crew
2026 · IMDb 6.4
PK7.3
PK
2014 · IMDb 8.1
Licorice Pizza7.2
Licorice Pizza
2021 · IMDb 7.1
They Will Kill You7.1
They Will Kill You
2026 · IMDb 6.3
The Kid7.0
The Kid
1921 · IMDb 8.2
As Good as It Gets7.2
As Good as It Gets
1997 · IMDb 7.7
3 Idiots7.3
3 Idiots
2009 · IMDb 8.4

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026