AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

312 sonuç
Ghost in the Shell9.1
Ghost in the Shell
1995 · IMDb 7.9
Requiem for a Dream8.7
Requiem for a Dream
2000 · IMDb 8.3
The Dark Knight8.7
The Dark Knight
2008 · IMDb 9.1
Sin City8.7
Sin City
2005 · IMDb 8.0
12 Angry Men8.7
12 Angry Men
1957 · IMDb 9.0
Dogville8.7
Dogville
2003 · IMDb 8.0
The Silence of the Lambs8.7
The Silence of the Lambs
1991 · IMDb 8.6
The Shawshank Redemption8.3
The Shawshank Redemption
1994 · IMDb 9.3
Perfume: The Story of a Murderer8.4
Perfume: The Story of a Murderer
2006 · IMDb 7.5
Perfect Blue9.7
Perfect Blue
1997 · IMDb 8.0
Who Am I8.8
Who Am I
2014 · IMDb 7.4
Chungking Express8.7
Chungking Express
1994 · IMDb 7.9
Prisoners8.6
Prisoners
2013 · IMDb 8.2
El Camino: A Breaking Bad Movie9.2
El Camino: A Breaking Bad Movie
2019 · IMDb 7.3
The Green Mile8.6
The Green Mile
1999 · IMDb 8.6
Se7en8.1
Se7en
1995 · IMDb 8.6
Pulp Fiction8.2
Pulp Fiction
1994 · IMDb 8.8
The Godfather8.3
The Godfather
1972 · IMDb 9.2
Love Lies Bleeding8.7
Love Lies Bleeding
2024 · IMDb 6.6
The Wolf of Wall Street8.0
The Wolf of Wall Street
2013 · IMDb 8.2
Léon: The Professional8.2
Léon: The Professional
1994 · IMDb 8.5
Minority Report8.2
Minority Report
2002 · IMDb 7.6
Lord of War8.6
Lord of War
2005 · IMDb 7.6
Natural Born Killers8.2
Natural Born Killers
1994 · IMDb 7.2
Public Enemies8.5
Public Enemies
2009 · IMDb 6.9
Strange Days8.4
Strange Days
1995 · IMDb 7.2
The Hateful Eight8.4
The Hateful Eight
2015 · IMDb 7.8
The Phoenician Scheme8.4
The Phoenician Scheme
2025 · IMDb 6.6
Nightcrawler8.1
Nightcrawler
2014 · IMDb 7.8
Exam8.3
Exam
2009 · IMDb 6.7
City of God8.2
City of God
2002 · IMDb 8.6
Snatch7.9
Snatch
2000 · IMDb 8.2
Eastern Promises8.1
Eastern Promises
2007 · IMDb 7.6
Southpaw8.1
Southpaw
2015 · IMDb 7.3
The Guilty7.8
The Guilty
2021 · IMDb 6.3
The Godfather Part II7.8
The Godfather Part II
1974 · IMDb 9.0
Zodiac7.8
Zodiac
2007 · IMDb 7.7
The Invisible Guest8.0
The Invisible Guest
2016 · IMDb 8.0
Memories of Murder8.0
Memories of Murder
2003 · IMDb 8.1
The Pianist8.0
The Pianist
2002 · IMDb 8.5
The Usual Suspects8.0
The Usual Suspects
1995 · IMDb 8.5
War Dogs8.0
War Dogs
2016 · IMDb 7.1
Nobody7.7
Nobody
2021 · IMDb 7.4
The Departed7.7
The Departed
2006 · IMDb 8.5
The Gentlemen7.7
The Gentlemen
2019 · IMDb 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo7.7
The Girl with the Dragon Tattoo
2011 · IMDb 7.8
Taxi Driver7.9
Taxi Driver
1976 · IMDb 8.2
Joker7.6
Joker
2019 · IMDb 8.3

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026