AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

116 sonuç
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Oppenheimer8.5
Oppenheimer
2023 · IMDb 8.2
The Favourite8.8
The Favourite
2018 · IMDb 7.5
Kingdom of Heaven8.1
Kingdom of Heaven
2005 · IMDb 7.3
The Peasants8.6
The Peasants
2023 · IMDb 7.5
Ford v Ferrari8.5
Ford v Ferrari
2019 · IMDb 8.1
Public Enemies8.5
Public Enemies
2009 · IMDb 6.9
The Count of Monte Cristo8.4
The Count of Monte Cristo
2002 · IMDb 7.7
The Imitation Game8.0
The Imitation Game
2014 · IMDb 8.0
Dunkirk8.1
Dunkirk
2017 · IMDb 7.8
The King7.8
The King
2019 · IMDb 7.3
The Promised Land8.0
The Promised Land
2023 · IMDb 7.7
Dallas Buyers Club8.0
Dallas Buyers Club
2013 · IMDb 7.9
Troy7.7
Troy
2004 · IMDb 7.3
The Iron Claw7.9
The Iron Claw
2023 · IMDb 7.5
A Taxi Driver7.8
A Taxi Driver
2017 · IMDb 7.9
Brotherhood of the Wolf7.7
Brotherhood of the Wolf
2001 · IMDb 7.0
Silence7.7
Silence
2016 · IMDb 7.2
Phantom7.6
Phantom
2023 · IMDb 6.2
Spartacus7.5
Spartacus
1960 · IMDb 7.9
Braveheart7.5
Braveheart
1995 · IMDb 8.3
The Irishman7.3
The Irishman
2019 · IMDb 7.8
Apocalypto7.2
Apocalypto
2006 · IMDb 7.9
Black Mass7.0
Black Mass
2015 · IMDb 6.8
Sword of the Stranger6.6
Sword of the Stranger
2007 · IMDb 7.7
Green Book7.1
Green Book
2018 · IMDb 8.2
Napoleon6.2
Napoleon
2023 · IMDb 6.3
Macbeth6.0
Macbeth
2015 · IMDb 6.6
The Professor and the Madman5.8
The Professor and the Madman
2019 · IMDb 7.2
At Eternity's Gate6.5
At Eternity's Gate
2018 · IMDb 6.9
Sergio5.1
Sergio
2020 · IMDb 6.2
The Master6.2
The Master
2012 · IMDb 7.1
12 Years a Slave
12 Years a Slave
2013 · IMDb 8.1
1917
1917
2019 · IMDb 8.2
Aferim!
Aferim!
2015 · IMDb 7.6
Agora
Agora
2009 · IMDb 7.1
I'm Still Here
I'm Still Here
2024 · IMDb 8.1
Alexander Nevsky
Alexander Nevsky
1938 · IMDb 7.5
Alexander
Alexander
2004 · IMDb 5.6
Amadeus
Amadeus
1984 · IMDb 8.4
Andrei Rublev
Andrei Rublev
1966 · IMDb 8.0
Anna Karenina
Anna Karenina
2012 · IMDb 6.6
Babylon
Babylon
2022 · IMDb 7.1
Back to Black
Back to Black
2024 · IMDb 6.3
Barry Lyndon
Barry Lyndon
1975 · IMDb 8.1
Ben-Hur
Ben-Hur
1959 · IMDb 8.1
Black '47
Black '47
2018 · IMDb 6.8
Che: Part One
Che: Part One
2008 · IMDb 7.1

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026