AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

158 sonuç
Vampire Hunter D: Bloodlust9.2
Vampire Hunter D: Bloodlust
2001 · IMDb 7.7
Constantine8.4
Constantine
2005 · IMDb 7.0
Van Helsing8.4
Van Helsing
2004 · IMDb 6.1
The Shining8.8
The Shining
1980 · IMDb 8.4
World War Z8.3
World War Z
2013 · IMDb 7.0
Backrooms8.6
Backrooms
2026 · IMDb 6.7
I Am Legend8.1
I Am Legend
2007 · IMDb 7.2
Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent9.0
Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent
2013
Split8.1
Split
2016 · IMDb 7.3
Sinners8.2
Sinners
2025 · IMDb 7.5
Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc8.9
Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc
2025
Obsession8.0
Obsession
2025 · IMDb 7.8
The Bride!8.7
The Bride!
2026 · IMDb 5.6
They Live8.4
They Live
1988 · IMDb 7.2
Train to Busan8.3
Train to Busan
2016 · IMDb 7.6
Exam8.3
Exam
2009 · IMDb 6.7
Time Lapse8.0
Time Lapse
2014 · IMDb 6.5
Black Swan8.1
Black Swan
2010 · IMDb 8.0
The Devil's Advocate7.8
The Devil's Advocate
1997 · IMDb 7.5
Ghost Stories7.7
Ghost Stories
2017 · IMDb 6.4
The Long Walk7.8
The Long Walk
2025 · IMDb 6.6
The Ninth Gate7.8
The Ninth Gate
1999 · IMDb 6.7
American Psycho7.7
American Psycho
2000 · IMDb 7.6
Colony7.7
Colony
2026 · IMDb 6.5
Nosferatu7.8
Nosferatu
2024 · IMDb 7.1
The Neon Demon7.8
The Neon Demon
2016 · IMDb 6.1
Brotherhood of the Wolf7.7
Brotherhood of the Wolf
2001 · IMDb 7.0
The Grey7.7
The Grey
2011 · IMDb 6.7
14087.6
1408
2007 · IMDb 6.8
Exit 87.6
Exit 8
2025 · IMDb 6.5
Triangle7.6
Triangle
2009 · IMDb 6.9
28 Days Later7.5
28 Days Later
2002 · IMDb 7.5
Climax7.4
Climax
2018 · IMDb 6.9
Resident Evil: Welcome to Raccoon City7.4
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
2021 · IMDb 5.2
Vivarium7.4
Vivarium
2019 · IMDb 5.8
The Killing of a Sacred Deer7.4
The Killing of a Sacred Deer
2017 · IMDb 7.0
The Witch7.4
The Witch
2015 · IMDb 7.0
Timecrimes7.2
Timecrimes
2007 · IMDb 7.1
28 Years Later7.3
28 Years Later
2025 · IMDb 6.6
The Gorge7.3
The Gorge
2025 · IMDb 6.7
They Will Kill You7.1
They Will Kill You
2026 · IMDb 6.3
28 Weeks Later7.2
28 Weeks Later
2007 · IMDb 6.8
The Substance7.3
The Substance
2024 · IMDb 7.2
X7.0
X
2022 · IMDb 6.5
Frankenstein7.2
Frankenstein
2025 · IMDb 7.4
The Platform6.7
The Platform
2019 · IMDb 7.0
Antichrist6.8
Antichrist
2009 · IMDb 6.5
Saw6.4
Saw
2004 · IMDb 7.6

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026