AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

206 sonuç
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · IMDb 7.7
Chungking Express8.7
Chungking Express
1994 · IMDb 7.9
Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc8.9
Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc
2025
The Lobster8.3
The Lobster
2015 · IMDb 7.1
Love Lies Bleeding8.7
Love Lies Bleeding
2024 · IMDb 6.6
Eternal Sunshine of the Spotless Mind8.0
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
2004 · IMDb 8.3
City Lights8.6
City Lights
1931 · IMDb 8.5
The Beast8.6
The Beast
2023 · IMDb 6.4
Natural Born Killers8.2
Natural Born Killers
1994 · IMDb 7.2
Titanic7.9
Titanic
1997 · IMDb 8.0
Past Lives8.1
Past Lives
2023 · IMDb 7.8
Three Colors: Red8.0
Three Colors: Red
1994 · IMDb 8.0
The Handmaiden8.3
The Handmaiden
2016 · IMDb 8.1
Palm Springs8.3
Palm Springs
2020 · IMDb 7.4
The Shape of Water7.8
The Shape of Water
2017 · IMDb 7.3
Your Name.7.7
Your Name.
2016 · IMDb 8.4
The Terminal7.7
The Terminal
2004 · IMDb 7.4
Head-On7.7
Head-On
2004 · IMDb 7.9
Hear Me: Our Summer7.7
Hear Me: Our Summer
2024 · IMDb 7.5
Decision to Leave7.7
Decision to Leave
2022 · IMDb 7.2
Life Is Beautiful7.7
Life Is Beautiful
1997 · IMDb 8.6
Laurence Anyways7.6
Laurence Anyways
2012 · IMDb 7.6
Fallen Angels7.5
Fallen Angels
1995 · IMDb 7.5
The Mask7.5
The Mask
1994 · IMDb 7.0
Brokeback Mountain7.5
Brokeback Mountain
2005 · IMDb 7.7
Lost in Translation7.5
Lost in Translation
2003 · IMDb 7.7
Mr. Nobody7.5
Mr. Nobody
2009 · IMDb 7.7
Punch-Drunk Love7.4
Punch-Drunk Love
2002 · IMDb 7.3
The Curious Case of Benjamin Button7.4
The Curious Case of Benjamin Button
2008 · IMDb 7.8
Slumdog Millionaire7.3
Slumdog Millionaire
2008 · IMDb 8.0
Licorice Pizza7.2
Licorice Pizza
2021 · IMDb 7.1
Lolita7.2
Lolita
1962 · IMDb 7.5
Good Will Hunting7.3
Good Will Hunting
1997 · IMDb 8.4
The Gorge7.3
The Gorge
2025 · IMDb 6.7
The Illusionist7.1
The Illusionist
2006 · IMDb 7.5
Lady Macbeth7.1
Lady Macbeth
2016 · IMDb 6.8
Marriage Story7.1
Marriage Story
2019 · IMDb 7.9
The Notebook7.0
The Notebook
2004 · IMDb 7.8
As Good as It Gets7.2
As Good as It Gets
1997 · IMDb 7.7
The Dreamers7.2
The Dreamers
2003 · IMDb 7.1
3-Iron6.9
3-Iron
2004 · IMDb 7.9
I Origins6.9
I Origins
2014 · IMDb 7.3
Y Tu Mamá También6.9
Y Tu Mamá También
2001 · IMDb 7.7
The Garden of Words6.9
The Garden of Words
2013 · IMDb 7.4
Hamlet6.8
Hamlet
2000 · IMDb 5.9
I Want to Eat Your Pancreas6.8
I Want to Eat Your Pancreas
2018 · IMDb 8.1
Amélie7.0
Amélie
2001 · IMDb 8.2
Anora6.7
Anora
2024 · IMDb 7.4

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026