AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

77 sonuç
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Inglourious Basterds8.3
Inglourious Basterds
2009 · IMDb 8.4
Kingdom of Heaven8.1
Kingdom of Heaven
2005 · IMDb 7.3
Jojo Rabbit8.5
Jojo Rabbit
2019 · IMDb 7.9
The Imitation Game8.0
The Imitation Game
2014 · IMDb 8.0
Civil War8.3
Civil War
2024 · IMDb 7.0
All Quiet on the Western Front8.2
All Quiet on the Western Front
2022 · IMDb 7.8
Dunkirk8.1
Dunkirk
2017 · IMDb 7.8
Incendies8.1
Incendies
2010 · IMDb 8.3
The King7.8
The King
2019 · IMDb 7.3
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb8.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
1964 · IMDb 8.3
The Pianist8.0
The Pianist
2002 · IMDb 8.5
Grave of the Fireflies8.0
Grave of the Fireflies
1988 · IMDb 8.5
Troy7.7
Troy
2004 · IMDb 7.3
Full Metal Jacket7.8
Full Metal Jacket
1987 · IMDb 8.2
Brothers7.5
Brothers
2009 · IMDb 7.1
Braveheart7.5
Braveheart
1995 · IMDb 8.3
Beasts of No Nation7.4
Beasts of No Nation
2015 · IMDb 7.7
Guy Ritchie's The Covenant7.4
Guy Ritchie's The Covenant
2023 · IMDb 7.5
3007.4
300
2006 · IMDb 7.6
The Last Samurai7.2
The Last Samurai
2003 · IMDb 7.8
300: Rise of an Empire7.0
300: Rise of an Empire
2014 · IMDb 6.2
Fury6.2
Fury
2014 · IMDb 7.6
Napoleon6.2
Napoleon
2023 · IMDb 6.3
Macbeth6.0
Macbeth
2015 · IMDb 6.6
1917
1917
2019 · IMDb 8.2
A Man Escaped
A Man Escaped
1956 · IMDb 8.1
Alexander Nevsky
Alexander Nevsky
1938 · IMDb 7.5
Alexander
Alexander
2004 · IMDb 5.6
Apocalypse Now
Apocalypse Now
1979 · IMDb 8.4
Barry Lyndon
Barry Lyndon
1975 · IMDb 8.1
Che: Part One
Che: Part One
2008 · IMDb 7.1
Che: Part Two
Che: Part Two
2008 · IMDb 6.8
Cold Mountain
Cold Mountain
2003 · IMDb 7.2
Da 5 Bloods
Da 5 Bloods
2020 · IMDb 6.5
Downfall
Downfall
2004 · IMDb 8.2
The Tin Drum
The Tin Drum
1979 · IMDb 7.4
Pan's Labyrinth
Pan's Labyrinth
2006 · IMDb 8.2
Empire of the Sun
Empire of the Sun
1987 · IMDb 7.7
Ghosts of Hiroshima
Ghosts of Hiroshima
Hart's War
Hart's War
2002 · IMDb 6.4
Hotel Rwanda
Hotel Rwanda
2004 · IMDb 8.1
To Live
To Live
1994 · IMDb 8.3
Come and See
Come and See
1985 · IMDb 8.3
Ip Man
Ip Man
2008 · IMDb 8.0
Ivan's Childhood
Ivan's Childhood
1962 · IMDb 8.0
The Act of Killing
The Act of Killing
2012 · IMDb 8.2
King Arthur
King Arthur
2004 · IMDb 6.3

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

Verity6.4
Verity
2026
ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Hope7.2
Hope
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
La bola negra8.1
La bola negra
2026
Moana7.5
Moana
2026
The Cycle7.1
The Cycle
2026
The OdysseyPandas arşivde
The Odyssey
2026
Runner8.3
Runner
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
Masterplan7
Masterplan
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Runner8.3
Runner
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Sense and Sensibility7.3
Sense and Sensibility
2026
Verity6.4
Verity
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Sacrifice5.2
Sacrifice
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026

Yakında

Vizyona girecekler

You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Crawlers6.1
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Species
Species
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Çatlı 2
Çatlı 2
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026
Bonds, Roots and Passions
Bonds, Roots and Passions
2026