AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Film

1.427 içerik · 512 tanesi puanlanmış · ortalama 7.42

1.047 sonuç
Fight Club9.3
Fight Club
1999 · IMDb 8.8
Dune: Part Two9.1
Dune: Part Two
2024 · IMDb 8.4
The Lord of the Rings: The Two Towers8.9
The Lord of the Rings: The Two Towers
2002 · IMDb 8.8
Parasite8.8
Parasite
2019 · IMDb 8.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring8.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
2001 · IMDb 8.9
Poor Things9.7
Poor Things
2023 · IMDb 7.7
The Lord of the Rings: The Return of the King8.8
The Lord of the Rings: The Return of the King
2003 · IMDb 9.0
Eyes Wide Shut9.6
Eyes Wide Shut
1999 · IMDb 7.5
Waking Life9.4
Waking Life
2001 · IMDb 7.6
Requiem for a Dream8.7
Requiem for a Dream
2000 · IMDb 8.3
V for Vendetta8.7
V for Vendetta
2005 · IMDb 8.1
Blade Runner 20498.6
Blade Runner 2049
2017 · IMDb 8.0
Burning9.4
Burning
2018 · IMDb 7.4
The Prestige8.5
The Prestige
2006 · IMDb 8.5
The Dark Knight8.7
The Dark Knight
2008 · IMDb 9.1
The Northman9.3
The Northman
2022 · IMDb 7.0
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Oppenheimer8.5
Oppenheimer
2023 · IMDb 8.2
Oldboy8.4
Oldboy
2003 · IMDb 8.3
Interstellar8.5
Interstellar
2014 · IMDb 8.7
Blade Runner8.6
Blade Runner
1982 · IMDb 8.1
12 Angry Men8.7
12 Angry Men
1957 · IMDb 9.0
Dogville8.7
Dogville
2003 · IMDb 8.0
The Silence of the Lambs8.7
The Silence of the Lambs
1991 · IMDb 8.6
The Shawshank Redemption8.3
The Shawshank Redemption
1994 · IMDb 9.3
Arrival8.5
Arrival
2016 · IMDb 7.9
Perfume: The Story of a Murderer8.4
Perfume: The Story of a Murderer
2006 · IMDb 7.5
Perfect Blue9.7
Perfect Blue
1997 · IMDb 8.0
The Shining8.8
The Shining
1980 · IMDb 8.4
Who Am I8.8
Who Am I
2014 · IMDb 7.4
Shutter Island8.3
Shutter Island
2010 · IMDb 8.2
The Favourite8.8
The Favourite
2018 · IMDb 7.5
Chungking Express8.7
Chungking Express
1994 · IMDb 7.9
Children of Men8.2
Children of Men
2006 · IMDb 7.9
Inglourious Basterds8.3
Inglourious Basterds
2009 · IMDb 8.4
Predestination8.2
Predestination
2014 · IMDb 7.4
Prisoners8.6
Prisoners
2013 · IMDb 8.2
Snowpiercer8.4
Snowpiercer
2013 · IMDb 7.1
Cloud Atlas9.2
Cloud Atlas
2012 · IMDb 7.3
El Camino: A Breaking Bad Movie9.2
El Camino: A Breaking Bad Movie
2019 · IMDb 7.3
The Green Mile8.6
The Green Mile
1999 · IMDb 8.6
The Lighthouse8.6
The Lighthouse
2019 · IMDb 7.3
Se7en8.1
Se7en
1995 · IMDb 8.6
Miracle in Cell No. 78.5
Miracle in Cell No. 7
2013 · IMDb 8.1
I Am Legend8.1
I Am Legend
2007 · IMDb 7.2
The Brutalist9.0
The Brutalist
2024 · IMDb 7.2
Akira9.0
Akira
1988 · IMDb 8.0
Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent9.0
Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent
2013

Yeni çıkanlar ve trendler

Film dünyasında şu an ne var — listemizde olmayanları ekleyebilirsin

Göster

Trendler yükleniyor…

Bu hafta konuşulan filmler

TMDB haftalık trendler

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Verity6.4
Verity
2026
The Dog Stars7.7
The Dog Stars
2026
LA BOLA NEGRA8.1
LA BOLA NEGRA
2026
Wildwood8.6
Wildwood
2026
Spider-Man: Brand New DayPandas arşivde
Spider-Man: Brand New Day
2026
Obsession8.0
Obsession
2026
Moana7.5
Moana
2026
Resident Evil5.9
Resident Evil
2026
Hope7.2
Hope
2026
Bad Apples6.8
Bad Apples
2026
The Cycle6.7
The Cycle
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
Avengers: DoomsdayPandas arşivde
Avengers: Doomsday
2026
Tenzing8.3
Tenzing
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Dune: Part ThreePandas arşivde
Dune: Part Three
2026
Shaun the Sheep: The Beast of Mossy Bottom7.3
Shaun the Sheep: The Beast of Mossy Bottom
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Surviving Hurricane Otis6.4
Surviving Hurricane Otis
2026

Vizyondakiler

Türkiye'de gösterimde

ClayfacePandas arşivde
Clayface
2026
Verity6.4
Verity
2026
Street Fighter6.4
Street Fighter
2026
You Can See Everything9.1
You Can See Everything
2026
Forgotten IslandPandas arşivde
Forgotten Island
2026
Mutiny7.6
Mutiny
2026
Other MommyPandas arşivde
Other Mommy
2026
Whalefall6.6
Whalefall
2026
DiggerPandas arşivde
Digger
2026
Avengers: EndgamePandas arşivde
Avengers: Endgame
2019
Heart of the BeastPandas arşivde
Heart of the Beast
2026
Sense and Sensibility7.4
Sense and Sensibility
2026
PrimetimePandas arşivde
Primetime
2026
Fall7.2
Fall
2026
Charlie Harper5.3
Charlie Harper
2026
It Ends5.6
It Ends
2026
NAZA8.1
NAZA
2026
The Beloved6.9
The Beloved
2026
Spa Weekend6.5
Spa Weekend
2026
Always Lalisa7
Always Lalisa
2026

Yakında

Vizyona girecekler

Buddy7
Buddy
2026
Crawlers6.2
Crawlers
2026
Godzilla Minus Zero
Godzilla Minus Zero
2026
The Hunger Games: Sunrise on the Reaping
The Hunger Games: Sunrise on the Reaping
2026
Wild Horse NinePandas arşivde
Wild Horse Nine
2026
Ramayana: Rise of a Legend
Ramayana: Rise of a Legend
2026
The Cat in the Hat
The Cat in the Hat
2026
EbenezerPandas arşivde
Ebenezer
2026
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank
2026
I Play Rocky
I Play Rocky
2026
Victorian Psycho
Victorian Psycho
2026
George Michael: The Faith Tour
George Michael: The Faith Tour
2026
Djinn Wedding
Djinn Wedding
2026
Dance with the Jackals 8
Dance with the Jackals 8
2026
Aşk Tesadüfleri Sever 3
Aşk Tesadüfleri Sever 3
2026
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
Av. Mahsun Karaca: Ben Sana İnanıyorum
2026
Night Shift
Night Shift
2026
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
Pırıl 3: Kayıp Anahtarın Gizemi
2026