AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Alfonso Munguía

Alfonso Munguía

Oyuncu
0
arşivimizde
IMDb ↗

Arşivimizde

Arşivde bu kişinin bir işi yok. Yukarıdan ekleyebilirsin.

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Las muñecas de la droga5
Las muñecas de la droga
2022
Las muñecas del narco3
Las muñecas del narco
2022
Las amantes del narco III1
Las amantes del narco III
2019
Amor maldito1.3
Amor maldito
2017
Mi padrino es el diablo2.3
Mi padrino es el diablo
2015
El sexo me da risa 26.3
El sexo me da risa 2
2012
Chuy y Mauricio: El Chrysler 300 Part V6
Chuy y Mauricio: El Chrysler 300 Part V
2010
Chuy y Mauricio: El Chrysler 300 Part 48
Chuy y Mauricio: El Chrysler 300 Part 4
2010
Chuy y Mauricio 3: El Chrysler 3002
Chuy y Mauricio 3: El Chrysler 300
2009
Chuy y Mauricio: Chrysler 300 21
Chuy y Mauricio: Chrysler 300 2
2009
La Clave 7: Parte 55
La Clave 7: Parte 5
2008
El chrysler 300: Chuy y Mauricio6.8
El chrysler 300: Chuy y Mauricio
2008
La Clave 7: Parte 4
La Clave 7: Parte 4
2008
Veteranos de la M-185
Veteranos de la M-18
2007
Dos plebes 45
Dos plebes 4
2006
Pact with the Devil2.2
Pact with the Devil
2006
La Ram Blanca
La Ram Blanca
2006
El Imperio de la Mafia
El Imperio de la Mafia
2006
A calzón quitado5
A calzón quitado
2003
Cholos vs. Judiciales5.3
Cholos vs. Judiciales
2002
El hijo de Juan Charrasquedo5.8
El hijo de Juan Charrasquedo
2002
Muertes a medianoche3.8
Muertes a medianoche
2001
Me Volvieron Asesino5
Me Volvieron Asesino
2000
Narco Pesado
Narco Pesado
2000
Bajas pasiones5
Bajas pasiones
1999
La Fiesta De Los Perrones6
La Fiesta De Los Perrones
1999
Capos En La Mira
Capos En La Mira
1999
La Fiera6.3
La Fiera
1999
Los Asesinos7
Los Asesinos
1998
Halcón asesino profesional5
Halcón asesino profesional
1997
El cuerno, el ancho y el sancho5
El cuerno, el ancho y el sancho
1996
Tres bribones en la casa5.7
Tres bribones en la casa
1996
Absuelto para matar4.8
Absuelto para matar
1995
El Guarura
El Guarura
1995
Pánico en el paraíso6
Pánico en el paraíso
1994
The Throne of Hell5.1
The Throne of Hell
1994
Vigilante nocturno7
Vigilante nocturno
1993
Nachas vemos, vecinas no sabemos3.7
Nachas vemos, vecinas no sabemos
1993
Angels of Death6.2
Angels of Death
1993
Cuestión de honor6.3
Cuestión de honor
1993
The Secret Weapon6
The Secret Weapon
1992
El Fiscal De Hierro 35.4
El Fiscal De Hierro 3
1992
Pecado original4.6
Pecado original
1991
De sangre mexicana II5.7
De sangre mexicana II
1991
El prófugo6.7
El prófugo
1991
El reportero6
El reportero
1990
The Cult of Death4.6
The Cult of Death
1990
Funerals of Terror7.2
Funerals of Terror
1990
Morros desmadrosos5
Morros desmadrosos
1989
Las borrachas3.8
Las borrachas
1989
Night of Vultures4.8
Night of Vultures
1988
Neighborhood Rats6
Neighborhood Rats
1988
Los ojos del muerto6
Los ojos del muerto
1987
Killer Mind6
Killer Mind
1987
Dos pistoleros violentos6.3
Dos pistoleros violentos
1985
El rey del masaje6.7
El rey del masaje
1985
Barrio Salvaje5.4
Barrio Salvaje
1985
El vengador del 30-066
El vengador del 30-06
1983
Visita al Pasado6
Visita al Pasado
1981
Emilio Varela vs Camelia la Texana5.8
Emilio Varela vs Camelia la Texana
1980
Los mantenidos4.9
Los mantenidos
1980
Las golfas del talón4
Las golfas del talón
1980
Carnada4.3
Carnada
1980
Discotec Fin De Semana6
Discotec Fin De Semana
1979
En esta primavera6.3
En esta primavera
1979
Las del talon4.7
Las del talon
1978
Furia pasional6.7
Furia pasional
1977
You Will Die With The Sun (Suicide Motorcyclists)4.4
You Will Die With The Sun (Suicide Motorcyclists)
1973
Gang Riders of Death4.3
Gang Riders of Death
1972
Padre nuestro que estas en la tierra6.3
Padre nuestro que estas en la tierra
1972
El águila descalza5.8
El águila descalza
1971
Juventud desnuda4.6
Juventud desnuda
1971
The Vengeance of the Vampire Women3.8
The Vengeance of the Vampire Women
1970
Matrimonio y Sexo5
Matrimonio y Sexo
1970
The Adolescents5.2
The Adolescents
1968
El recomendado
7.5
El recomendado
1999
Trébol negro
6.3
Trébol negro
1996
My Gun and Your Handcuffs
5.7
My Gun and Your Handcuffs
1989
Arizona
3.8
Arizona
1984
Un adorable sinverguenza
6.3
Un adorable sinverguenza
1983
El charro del misterio
5.7
El charro del misterio
1979