AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Javier Grillo-Marxuach

Yazar28 Ekim 1969 (57 yaşında)San Juan, Puerto Rico
4
arşivimizde
6.8
Pandas ortalaması (3 yapım)
IMDb ↗

Arşivimizde

4 sonuç
Lost7.2
Lost
2004-2010 · IMDb 8.3
Yazar · Supervising Producer
Cowboy Bebop7.0
Cowboy Bebop
2021 · IMDb 6.7
Yazar · Co-Executive Producer
The Witcher6.2
The Witcher
2019- · IMDb 7.8
Yazar
The 100
The 100
2014-2020 · IMDb 7.5
Yazar

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

FROM8.5
FROM
2022
Cowboy Bebop7.0
Cowboy Bebop
2021
The Witcher6.2
The Witcher
2019
The Dark Crystal: Age of Resistance7.8
The Dark Crystal: Age of Resistance
2019
Blood & Treasure6.7
Blood & Treasure
2019
The Shannara Chronicles7
The Shannara Chronicles
2016
The 100Pandas arşivde
The 100
2014
Helix6.6
Helix
2014
Charlie's Angels5.2
Charlie's Angels
2011
The Middleman7.7
The Middleman
2008
Medium7.5
Medium
2005
Lost7.2
Lost
2004
Jake 2.07
Jake 2.0
2003
Boomtown6.5
Boomtown
2002
The Dead Zone7.3
The Dead Zone
2002
The Chronicle8.2
The Chronicle
2001
Law & Order: Special Victims Unit8
Law & Order: Special Victims Unit
1999
Charmed8.2
Charmed
1998
The Pretender7.4
The Pretender
1996
seaQuest DSV7.1
seaQuest DSV
1993
Day One
Day One

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

The Middleman7.7
The Middleman
2008