AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Saori Onishi

Saori Onishi

Oyuncu6 Ağustos 1992 (34 yaşında)Chiba, Japan
3
arşivimizde
7.37
Pandas ortalaması (3 yapım)
IMDb ↗

Arşivimizde

3 sonuç
【OSHI NO KO】8.6
【OSHI NO KO】
2023- · IMDb 8.3
Yuki Sumi (voice)
Blue Period8.0
Blue Period
2021 · IMDb 7.6
Hanako Sakuraba (voice)
Food Wars! Shokugeki no Soma5.5
Food Wars! Shokugeki no Soma
2015-2020 · IMDb 8.0
Hisako Arato · Arato Hisako

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Magical Explorer10
Magical Explorer
2026
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!7.5
Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship!
2026
A Livid Lady's Guide to Getting Even: How I Crushed My Homeland with My Mighty Grimoires6.7
A Livid Lady's Guide to Getting Even: How I Crushed My Homeland with My Mighty Grimoires
2026
Rich Girl Caretaker: I'm Secretly the Caregiver of the Most Popular Girl in This Rich Kid School7.9
Rich Girl Caretaker: I'm Secretly the Caregiver of the Most Popular Girl in This Rich Kid School
2026
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Tears of the Azure Sea8
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Tears of the Azure Sea
2026
A Misanthrope Teaches a Class for Demi-Humans5.9
A Misanthrope Teaches a Class for Demi-Humans
2026
Jack-of-All-Trades, Party of None7.5
Jack-of-All-Trades, Party of None
2026
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless… ~Next Shine~7.7
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless… ~Next Shine~
2025
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless...8.3
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless...
2025
Umayuru: Pretty Gray6
Umayuru: Pretty Gray
2025
DEAD DEAD DEMONS DEDEDEDE DESTRUCTION7.5
DEAD DEAD DEMONS DEDEDEDE DESTRUCTION
2024
SHOSHIMIN: How to Become Ordinary7.5
SHOSHIMIN: How to Become Ordinary
2024
Dahlia in Bloom: Crafting a Fresh Start with Magical Tools7.1
Dahlia in Bloom: Crafting a Fresh Start with Magical Tools
2024
The Ossan Newbie Adventurer, Trained to Death by the Most Powerful Party, Became Invincible8
The Ossan Newbie Adventurer, Trained to Death by the Most Powerful Party, Became Invincible
2024
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 26.2
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2
2024
Unnamed Memory6.9
Unnamed Memory
2024
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included7.1
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included
2024
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 16.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1
2024
Our Dating Story: The Experienced You and the Inexperienced Me7.1
Our Dating Story: The Experienced You and the Inexperienced Me
2023
My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 17.3
My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1
2023
Rurouni Kenshin8.3
Rurouni Kenshin
2023
【OSHI NO KO】8.6
【OSHI NO KO】
2023
Summoned to Another World for a Second Time6.3
Summoned to Another World for a Second Time
2023
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far7.1
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far
2023
My Love Story with Yamada-kun at Lv9998.1
My Love Story with Yamada-kun at Lv999
2023
Malevolent Spirits: Mononogatari7.2
Malevolent Spirits: Mononogatari
2023
Umayuru6.5
Umayuru
2022
One Morning, My Hair was in Poor Condition, and my Life Began5
One Morning, My Hair was in Poor Condition, and my Life Began
2022
More than a Married Couple, but Not Lovers7.9
More than a Married Couple, but Not Lovers
2022
Management of a Novice Alchemist6
Management of a Novice Alchemist
2022
Fuuto PI7.3
Fuuto PI
2022
Extreme Hearts4.1
Extreme Hearts
2022
Call of the Night7.7
Call of the Night
2022
Engage Kiss6.2
Engage Kiss
2022
Shikimori's Not Just a CutiePandas arşivde
Shikimori's Not Just a Cutie
2022
The Dawn of the Witch6.1
The Dawn of the Witch
2022
Skeleton Knight in Another World7.3
Skeleton Knight in Another World
2022
Love of Kill7.3
Love of Kill
2022
Dolls' Frontline6.8
Dolls' Frontline
2022
Girls und Panzer das Finale OVA: Daikon War!4
Girls und Panzer das Finale OVA: Daikon War!
2021
Blue Period8.0
Blue Period
2021
Selection Project6.4
Selection Project
2021
Sonny Boy7.4
Sonny Boy
2021
Drug Store in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist6.5
Drug Store in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist
2021
Osamake: Romcom Where the Childhood Friend Won't Lose6.5
Osamake: Romcom Where the Childhood Friend Won't Lose
2021
Shadows House8
Shadows House
2021
MARS RED6.8
MARS RED
2021
The Saint's Magic Power Is Omnipotent7.8
The Saint's Magic Power Is Omnipotent
2021
Aria the Crepuscolo7.9
Aria the Crepuscolo
2021
Tokyo 7th Sisters4.8
Tokyo 7th Sisters
2021
LBX Girls5.7
LBX Girls
2021
Date A Bullet: Nightmare or Queen7.7
Date A Bullet: Nightmare or Queen
2020
Date A Bullet: Dead or Bullet6.9
Date A Bullet: Dead or Bullet
2020
Monster Girl Doctor6.4
Monster Girl Doctor
2020
Uzaki-chan Wants to Hang Out!8.3
Uzaki-chan Wants to Hang Out!
2020
Tower of God8.1
Tower of God
2020
TAMAYOMI: The Baseball Girls5.3
TAMAYOMI: The Baseball Girls
2020
t7s 5th Anniversary Live –SEASON OF LOVE– in Makuhari Messe4
t7s 5th Anniversary Live –SEASON OF LOVE– in Makuhari Messe
2020
Saekano the Movie: Finale6.9
Saekano the Movie: Finale
2019
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest4.0
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
2019
YU-NO: A Girl Who Chants Love at the Bound of This World7.4
YU-NO: A Girl Who Chants Love at the Bound of This World
2019
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion7.7
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion
2019
Katana Maidens ~ Mini Toji5.7
Katana Maidens ~ Mini Toji
2019
Boogiepop and Others7
Boogiepop and Others
2019
Uma Musume Pretty Derby 2nd EVENT "Sound Fanfare!"
Uma Musume Pretty Derby 2nd EVENT "Sound Fanfare!"
2018
As Miss Beelzebub Likes It.6.6
As Miss Beelzebub Likes It.
2018
Ulysses: Jeanne d'Arc and the Alchemist Knight7.3
Ulysses: Jeanne d'Arc and the Alchemist Knight
2018
Comic Girls6.3
Comic Girls
2018
Aikatsu Friends!8.2
Aikatsu Friends!
2018
Alice or Alice3.4
Alice or Alice
2018
Umamusume: Pretty Derby8.3
Umamusume: Pretty Derby
2018
TIME DRIVER: The Future We Drew8
TIME DRIVER: The Future We Drew
2018
Katana Maidens: Toji no Miko6.5
Katana Maidens: Toji no Miko
2018
Magical Circle Guruguru5.9
Magical Circle Guruguru
2017
Restaurant to Another World7.4
Restaurant to Another World
2017
Uma Musume Pretty Derby 1st EVENT "Special Weekend!"
Uma Musume Pretty Derby 1st EVENT "Special Weekend!"
2017
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? On the Side: Sword Oratoria6.8
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? On the Side: Sword Oratoria
2017
Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys5.9
Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys
2017
Eromanga Sensei5.9
Eromanga Sensei
2017
Clockwork Planet6.5
Clockwork Planet
2017
Akashic Records of Bastard Magic Instructor8.3
Akashic Records of Bastard Magic Instructor
2017
Soul Worker: Your Destiny Awaits
Soul Worker: Your Destiny Awaits
2017
Gabriel DropOut6.4
Gabriel DropOut
2017
Fuuka6.6
Fuuka
2017
Kinmoza! Pretty Days6.2
Kinmoza! Pretty Days
2016
Girlish Number5.5
Girlish Number
2016
Lostorage incited WIXOSS5.8
Lostorage incited WIXOSS
2016
Keijo!!!!!!!!6.8
Keijo!!!!!!!!
2016
Amanchu!6.4
Amanchu!
2016
Hundred6.5
Hundred
2016
Queen's Blade Grimoire2.8
Queen's Blade Grimoire
2016
Please Tell Me! Galko-chan6.8
Please Tell Me! Galko-chan
2016
Haruchika – Haruta & Chika6.7
Haruchika – Haruta & Chika
2016
Active Raid6.1
Active Raid
2016
Valkyrie Drive: Mermaid6.9
Valkyrie Drive: Mermaid
2015
Shomin Sample8.3
Shomin Sample
2015
Heavy Object6.8
Heavy Object
2015
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls6.9
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
2015
Mikagura School Suite6.7
Mikagura School Suite
2015
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?7.3
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
2015
Food Wars! Shokugeki no Soma5.5
Food Wars! Shokugeki no Soma
2015
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend6.8
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend
2015
Blade Dance of Elementalers6.5
Blade Dance of Elementalers
2014
JINSEI - Life Consulting4.8
JINSEI - Life Consulting
2014
Argevollen4.5
Argevollen
2014
Is the Order a Rabbit?7.3
Is the Order a Rabbit?
2014
The Irregular at Magic High School7.7
The Irregular at Magic High School
2014
Haikyu!!8.6
Haikyu!!
2014
Selector Infected WIXOSS5.7
Selector Infected WIXOSS
2014
Witch Craft Works8
Witch Craft Works
2014
Strike the Blood6.9
Strike the Blood
2013
Golden Time8.5
Golden Time
2013
The Garden of Sinners: Future Gospel7.3
The Garden of Sinners: Future Gospel
2013
My Teen Romantic Comedy SNAFU8.2
My Teen Romantic Comedy SNAFU
2013
The Pet Girl of Sakurasou7.6
The Pet Girl of Sakurasou
2012
Little Busters!7.2
Little Busters!
2012
Sword Art Online8.1
Sword Art Online
2012
Tari Tari7.8
Tari Tari
2012
A Certain Scientific Railgun7.4
A Certain Scientific Railgun
2009
Big Slaughter Club - The Final Massacre
Big Slaughter Club - The Final Massacre
2004
Nue's Exorcist
Nue's Exorcist

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

A Misanthrope Teaches a Class for Demi-Humans5.9
A Misanthrope Teaches a Class for Demi-Humans
2026
Saekano the Movie: Finale6.9
Saekano the Movie: Finale
2019
Umamusume: Pretty Derby8.3
Umamusume: Pretty Derby
2018
Gabriel DropOut6.4
Gabriel DropOut
2017
Keijo!!!!!!!!6.8
Keijo!!!!!!!!
2016
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls6.9
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
2015