AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Kōji Wakamatsu

Kōji Wakamatsu

Yönetmen1 Nisan 1936 – 17 Ekim 2012 (76)Wakuya, Miyagi Prefecture, Japan
0
arşivimizde
IMDb ↗
Kōji Wakamatsu (若松孝二 , 1 April 1936 – 17 October 2012) was a Japanese film director who directed such pinku eiga ('pink films') as Ecstasy of the Angels (1972) and Go, Go, Second Time Virgin (1969). He also produced Nagisa Ōshima's controversial film In the Realm of the Senses (1976). He has been called "the most important director to emerge in the pink film genre," and one of "Japan's leading directors of the 1960s." His 2010 film, Caterpillar, was nominated for the Golden Bear at the 60th Berlin International Film Festival. Description above from the Wikipedia article Kōji Wakamatsu, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.​devamını oku

Arşivimizde

Arşivde bu kişinin bir işi yok. Yukarıdan ekleyebilirsin.

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

The Millennial Rapture4
The Millennial Rapture
2012
11.25 The Day He Chose His Own Fate5.2
11.25 The Day He Chose His Own Fate
2012
Petrel Hotel Blue5
Petrel Hotel Blue
2012
Keitai Deka Zenigata Yui
Keitai Deka Zenigata Yui
2010
Caterpillar6.3
Caterpillar
2010
Keitai Deka Zenigata Mei
Keitai Deka Zenigata Mei
2009
United Red Army6.4
United Red Army
2007
Cycling Chronicles: Landscapes the Boy Saw4.7
Cycling Chronicles: Landscapes the Boy Saw
2004
Perfect Education 64.8
Perfect Education 6
2004
Prime Minister's Office Lady
Prime Minister's Office Lady
2001
Heaven and Hell6
Heaven and Hell
1999
End of Our Own Real5
End of Our Own Real
1997
Target5
Target
1996
Endless Waltz5.3
Endless Waltz
1995
Singapore Sling4.5
Singapore Sling
1993
Erotic Liaisons4.6
Erotic Liaisons
1992
Sosuke Loses His Lover3.7
Sosuke Loses His Lover
1992
New Sex Life-Style Bible 24.5
New Sex Life-Style Bible 2
1991
Ready to Shoot3.7
Ready to Shoot
1990
Eternal Savannah: Roses' Tails
Eternal Savannah: Roses' Tails
1990
Hole in the Pants 4: Strawberries That Aren't Mushy4.8
Hole in the Pants 4: Strawberries That Aren't Mushy
1990
It's Easier Than Kissing4.5
It's Easier Than Kissing
1989
Impactual Performance3.3
Impactual Performance
1986
Moero Seishun no Ichinen – “Burn, One Year of Youth”
Moero Seishun no Ichinen – “Burn, One Year of Youth”
1986
Scrap: A Love Story8
Scrap: A Love Story
1984
The Key10
The Key
1983
The Woman with the Red Hat4.7
The Woman with the Red Hat
1982
A Pool Without Water5.4
A Pool Without Water
1982
Serial Rape in a Secret Room5.5
Serial Rape in a Secret Room
1981
Seishojo gomon3.7
Seishojo gomon
1980
The Night of Martial Law
The Night of Martial Law
1980
Gendai sei hanzai: Zenin satsugai4.7
Gendai sei hanzai: Zenin satsugai
1979
Prey4
Prey
1979
Gendai sei hanzai: Boko kankin4.3
Gendai sei hanzai: Boko kankin
1979
Zannin renzoku gokanma4
Zannin renzoku gokanma
1978
Women Prison: Vigilante Justice2
Women Prison: Vigilante Justice
1978
Japanese Torture7.3
Japanese Torture
1978
Serial Rapist5.3
Serial Rapist
1978
Oppressive Torture5.8
Oppressive Torture
1978
Delinquent Sukeban Gang Rape
Delinquent Sukeban Gang Rape
1978
Kill the Flower Bud!2
Kill the Flower Bud!
1977
Torture Chronicles Continues: 100 Years4
Torture Chronicles Continues: 100 Years
1977
Prohibition In Japan: Female Trafficking3.7
Prohibition In Japan: Female Trafficking
1977
Eros Eterna4.6
Eros Eterna
1977
In the Realm of the Senses6.6
In the Realm of the Senses
1976
Documentary: High School Girls' Prostitution Ring3.7
Documentary: High School Girls' Prostitution Ring
1975
100 Years of Torture: The History6
100 Years of Torture: The History
1975
Shinjuku Maria4
Shinjuku Maria
1975
Law of the Delta Zone5
Law of the Delta Zone
1975
A.K.A. Serial Killer5.7
A.K.A. Serial Killer
1975
Wet Dice5.5
Wet Dice
1974
Off-Season Flowering8
Off-Season Flowering
1973
Secret High School Girl: After School Activity5
Secret High School Girl: After School Activity
1973
Backside of 174
Backside of 17
1972
Sex Variation4.7
Sex Variation
1972
Ecstasy of the Angels5.3
Ecstasy of the Angels
1972
Contemporary History of Rape in Japan4
Contemporary History of Rape in Japan
1972
Sex Family4.6
Sex Family
1971
Red Army/PFLP: Declaration of World War6.5
Red Army/PFLP: Declaration of World War
1971
The Woman Who Wanted to Die5.3
The Woman Who Wanted to Die
1971
Love Technique 2
Love Technique 2
1971
Secret Flower5
Secret Flower
1971
The Hateful Beast4.7
The Hateful Beast
1970
Sex Jack5.3
Sex Jack
1970
High Noon Rape4.7
High Noon Rape
1970
Love Technique: Kamasutra3.7
Love Technique: Kamasutra
1970
Shinjuku Mad5.4
Shinjuku Mad
1970
Violence Without a Cause5.5
Violence Without a Cause
1969
Season of Terror5.2
Season of Terror
1969
Naked Bullet5.6
Naked Bullet
1969
Female Student Guerrilla5.4
Female Student Guerrilla
1969
Running in Madness, Dying in Love6.1
Running in Madness, Dying in Love
1969
Dark Story of a Sex Crime: Phantom Killer4.6
Dark Story of a Sex Crime: Phantom Killer
1969
New Jack & Betty
New Jack & Betty
1969
Violent Virgin5.8
Violent Virgin
1969
Sexual Play5
Sexual Play
1969
New Underground History of Japanese Violence: Vengeance Demon5.4
New Underground History of Japanese Violence: Vengeance Demon
1969
Go, Go Second Time Virgin6.7
Go, Go Second Time Virgin
1969
The Notorious Concubines4
The Notorious Concubines
1968
Sex Zone4.3
Sex Zone
1968
The Pistol That Sprouted Hair7
The Pistol That Sprouted Hair
1968
Desire of the Flesh7
Desire of the Flesh
1968
A Womb to Let5
A Womb to Let
1968
Sex Crimes8
Sex Crimes
1968
Dark Story of a Japanese Rapist4
Dark Story of a Japanese Rapist
1967
Vagabond of Sex4.2
Vagabond of Sex
1967
Abnormal Blood5
Abnormal Blood
1967
Violence in the Net7
Violence in the Net
1967
Violated Angels6.2
Violated Angels
1967
Black Narcissus of Lust3.7
Black Narcissus of Lust
1967
Sei no fukkatsu
Sei no fukkatsu
1967
The Orgy3.7
The Orgy
1967
Season of Betrayal8
Season of Betrayal
1966
Abortion5.1
Abortion
1966
The Embryo Hunts in Secret6
The Embryo Hunts in Secret
1966
Torn Love Affair4.3
Torn Love Affair
1966
Blood Is Redder Than the Sun3
Blood Is Redder Than the Sun
1966
Perverse Relations4.4
Perverse Relations
1965
Secrets Behind the Wall6.2
Secrets Behind the Wall
1965
Resume of Love Affairs5.4
Resume of Love Affairs
1965
Blood of Lust Is Dripping4.3
Blood of Lust Is Dripping
1965
Naked Shadow5
Naked Shadow
1964
Kawaita hada4.7
Kawaita hada
1964
Frenzy4.3
Frenzy
1964
Lead Tombstone4.7
Lead Tombstone
1964
Payment for Adultery5
Payment for Adultery
1963
Oiroke sakusen4
Oiroke sakusen
1963
Savage Women3.7
Savage Women
1963
Sweet Trap4.7
Sweet Trap
1963
Zannin onna ankokushi
5.5
Zannin onna ankokushi
1976
Porn jikenbo: sei no ankoku
5
Porn jikenbo: sei no ankoku
1975
Beast of Lust
5.5
Beast of Lust
1974
Birth Control Revolution
3.7
Birth Control Revolution
1967
The Love Robots
4
The Love Robots
1966
Taiyô no heso
6
Taiyô no heso
1965
Ecstasy of Wickedness
4.3
Ecstasy of Wickedness
1964
Red Crime
4.7
Red Crime
1964
Mesuinu no Kake
4.7
Mesuinu no Kake
1964

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

シネマスコーレを解剖する。 コロナなんかぶっ飛ばせ
シネマスコーレを解剖する。 コロナなんかぶっ飛ばせ
2022
Pure Asia
Pure Asia
2011
Shinjuku Legend: Nagisa Yoko Shinjuku Koma Gewa-gewa Recital
Shinjuku Legend: Nagisa Yoko Shinjuku Koma Gewa-gewa Recital
2009
Prisoner/Terrorist5
Prisoner/Terrorist
2007
What's a Director?
What's a Director?
2006
Green Mind, Metal Bats6.6
Green Mind, Metal Bats
2006
Incessant Hell: The Vile Road of Finance
Incessant Hell: The Vile Road of Finance
2003
Wind7.5
Wind
1998
The Mystery of Rampo7.1
The Mystery of Rampo
1994
Shinjuku Maria4
Shinjuku Maria
1975
Egg Delivery Man : Attack on Keishicho
Egg Delivery Man : Attack on Keishicho
1975
Wet Dice5.5
Wet Dice
1974
Running in Madness, Dying in Love6.1
Running in Madness, Dying in Love
1969
Blood of Lust Is Dripping4.3
Blood of Lust Is Dripping
1965
Birth Control Revolution
3.7
Birth Control Revolution
1967