AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.

Tim Gallin

Crew
12
arşivimizde
7.73
Pandas ortalaması (3 yapım)
IMDb ↗

Arşivimizde

12 sonuç
Fringe8.0
Fringe
2008-2013 · IMDb 8.4
Cameron Deglmann
The Sopranos7.9
The Sopranos
1999-2007 · IMDb 9.2
Joe Zachary
The Following7.3
The Following
2013-2015 · IMDb 7.4
Stunt Coordinator
The Adjustment Bureau
The Adjustment Bureau
2011 · IMDb 7.0
Stunts
Ransom
Ransom
1996 · IMDb 6.7
Stunts
The Royal Tenenbaums
The Royal Tenenbaums
2001 · IMDb 7.6
Stunts
Funny Games
Funny Games
2007 · IMDb 6.5
Stunts
Pride and Glory
Pride and Glory
2008 · IMDb 6.6
Stunts
A Beautiful Mind
A Beautiful Mind
2001 · IMDb 8.2
Stunts
Sleepers
Sleepers
1996 · IMDb 7.5
Utility Stunts
Highest 2 Lowest
Highest 2 Lowest
2025 · IMDb 5.5
Stunts
Gotham
Gotham
2014 · IMDb 7.8
Stunts

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

Highest 2 LowestPandas arşivde
Highest 2 Lowest
2025
Jungleland6.4
Jungleland
2020
Motherless Brooklyn6.7
Motherless Brooklyn
2019
Above the Shadows6.7
Above the Shadows
2019
The Dead Don't Die5.4
The Dead Don't Die
2019
Marshall7.3
Marshall
2017
Going in Style6.7
Going in Style
2017
Doctor Strange7.4
Doctor Strange
2016
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)7.4
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
2014
GothamPandas arşivde
Gotham
2014
The Other Woman6.4
The Other Woman
2014
Muhammad Ali's Greatest Fight6.4
Muhammad Ali's Greatest Fight
2013
The Following7.3
The Following
2013
Premium Rush6.4
Premium Rush
2012
Men in Black 36.5
Men in Black 3
2012
The Dictator6.3
The Dictator
2012
Man on a Ledge6.4
Man on a Ledge
2012
The Sitter5.6
The Sitter
2011
Unforgettable7.2
Unforgettable
2011
The Adjustment BureauPandas arşivde
The Adjustment Bureau
2011
When in Rome5.9
When in Rome
2010
The Pink Panther 25.7
The Pink Panther 2
2009
My Bloody Valentine5.6
My Bloody Valentine
2009
Pride and GloryPandas arşivde
Pride and Glory
2008
Hancock6.4
Hancock
2008
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull6
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
2008
Funny GamesPandas arşivde
Funny Games
2008
The Bourne Ultimatum7.4
The Bourne Ultimatum
2007
I Now Pronounce You Chuck & Larry6.1
I Now Pronounce You Chuck & Larry
2007
World Trade Center6.1
World Trade Center
2006
Just My Luck6.2
Just My Luck
2006
The Pink Panther5.9
The Pink Panther
2006
The Interpreter6.3
The Interpreter
2005
The Manchurian Candidate6.5
The Manchurian Candidate
2004
New York Minute6.1
New York Minute
2004
Barbershop 2: Back in Business6.1
Barbershop 2: Back in Business
2004
The Hours7.2
The Hours
2002
Maid in Manhattan6.1
Maid in Manhattan
2002
Analyze That5.8
Analyze That
2002
Sweet Home Alabama6.4
Sweet Home Alabama
2002
Swimfan5.3
Swimfan
2002
City by the Sea5.8
City by the Sea
2002
Rollerball3.9
Rollerball
2002
A Beautiful MindPandas arşivde
A Beautiful Mind
2001
The Royal TenenbaumsPandas arşivde
The Royal Tenenbaums
2001
What's the Worst That Could Happen?5.5
What's the Worst That Could Happen?
2001
Super Troopers6.5
Super Troopers
2001
Little Nicky5.8
Little Nicky
2000
Lost Souls5
Lost Souls
2000
Sleepy Hollow7.2
Sleepy Hollow
1999
18 Shades of Dust5.3
18 Shades of Dust
1999
Mickey Blue Eyes5.7
Mickey Blue Eyes
1999
Inspector Gadget4.5
Inspector Gadget
1999
Lolita7.1
Lolita
1997
Conspiracy Theory6.6
Conspiracy Theory
1997
Addicted to Love6.2
Addicted to Love
1997
The Devil's Own6.2
The Devil's Own
1997
The Relic6.2
The Relic
1997
RansomPandas arşivde
Ransom
1996
SleepersPandas arşivde
Sleepers
1996
Eraser6.1
Eraser
1996
Up Close & Personal6.3
Up Close & Personal
1996
Sudden Death6
Sudden Death
1995
Kiss of Death5.7
Kiss of Death
1995
It Could Happen to You6.7
It Could Happen to You
1994
Last Exit to Brooklyn6.5
Last Exit to Brooklyn
1989
My Demon Lover5.3
My Demon Lover
1987
Jumpin' Jack Flash6.1
Jumpin' Jack Flash
1986
Threesome9
Threesome
1984
Splash6.3
Splash
1984
Dressed to Kill6.9
Dressed to Kill
1980

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Day of the Fight6.5
Day of the Fight
2024
The Burningmoore Incident3.5
The Burningmoore Incident
2010
Fringe8.0
Fringe
2008
Pistol Whipped5.5
Pistol Whipped
2008
Paraiso Travel7
Paraiso Travel
2008
State Property: Blood on the Streets6.1
State Property: Blood on the Streets
2005
Empire6.2
Empire
2002
What's the Worst That Could Happen?5.5
What's the Worst That Could Happen?
2001
The Sopranos7.9
The Sopranos
1999
Dellaventura8
Dellaventura
1997
For Love or Money6.2
For Love or Money
1993
Street Hunter5.6
Street Hunter
1990
State of Grace7
State of Grace
1990
Law & Order7.3
Law & Order
1990
F/X6.6
F/X
1986
Knight Rider7.5
Knight Rider
1982
The Golden Moment: An Olympic Love Story
The Golden Moment: An Olympic Love Story
1980