AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
David Bickford

David Bickford

Oyuncu25 Eylül 1953 (73 yaşında)New Britain - Connecticut - USA
3
arşivimizde
7.0
Pandas ortalaması (1 yapım)
IMDb ↗

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Bull Run5.8
Bull Run
2025
Tenure
Tenure
2025
Lessons in Chemistry8.2
Lessons in Chemistry
2023
Rutherford Falls6.5
Rutherford Falls
2021
Perfect Harmony6.1
Perfect Harmony
2019
Eve of Abduction4.8
Eve of Abduction
2018
Here and Now6.5
Here and Now
2018
Ex-Wife Killer5.2
Ex-Wife Killer
2017
The Holy Man1
The Holy Man
2016
We Go On5.8
We Go On
2016
American Crime Story7.6
American Crime Story
2016
Life in Pieces7.2
Life in Pieces
2015
Silicon ValleyPandas arşivde
Silicon Valley
2014
Scandal7.2
Scandal
2012
I Love You, Eddie Deezen
I Love You, Eddie Deezen
2012
2 Broke Girls7.2
2 Broke Girls
2011
Franklin & Bash7.3
Franklin & Bash
2011
Cinema Salvation
Cinema Salvation
2010
Scream of the Bikini4.7
Scream of the Bikini
2010
NCIS: Los Angeles7.5
NCIS: Los Angeles
2009
True Blood7.0
True Blood
2008
Shark6.7
Shark
2006
Hannah Montana7.1
Hannah Montana
2006
Desperate Housewives7.9
Desperate Housewives
2004
LAX7
LAX
2004
The B.P.R.D. Declassified9
The B.P.R.D. Declassified
2004
NCIS7.6
NCIS
2003
That's So Raven7.2
That's So Raven
2003
She Spies7.5
She Spies
2002
TrafficPandas arşivde
Traffic
2000
Nikki5.8
Nikki
2000
Gilmore Girls7.9
Gilmore Girls
2000
Malcolm in the Middle8.5
Malcolm in the Middle
2000
Angel7.9
Angel
1999
The West Wing8.3
The West Wing
1999
Angel's Dance6.1
Angel's Dance
1999
Just Shoot Me!6.6
Just Shoot Me!
1997
A Nightmare Come True4.3
A Nightmare Come True
1997
3rd Rock from the Sun7.5
3rd Rock from the Sun
1996
Caroline in the City6.5
Caroline in the City
1995
Burke's Law6.8
Burke's Law
1994
Melrose Place5.9
Melrose Place
1992
Beverly Hills, 902107.3
Beverly Hills, 90210
1990
Wings6.9
Wings
1990
Radio Days7
Radio Days
1987
Seize the Day5
Seize the Day
1986

Arşivimizde

3 sonuç
True Blood7.0
True Blood
2008-2014 · IMDb 7.9
Reverend Skinner
Traffic
Traffic
2000 · IMDb 7.5
Stan (uncredited)
Silicon Valley
Silicon Valley
2014-2019 · IMDb 8.5
Vaughn