AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Eddie J. Fernandez

Eddie J. Fernandez

CrewChicago, Illinois, USA
18
arşivimizde
7.41
Pandas ortalaması (11 yapım)
IMDb ↗
Eddie J. Fernandez is American award-winning stunt performer, martial artist, actor and stunt coordinator of over 300 films and television shows.devamını oku

Arşivimizde

18 sonuç
Breaking Bad8.9
Breaking Bad
2008-2013 · IMDb 9.5
Cartel Gunman #1
Westworld9.2
Westworld
2016-2022 · IMDb 8.4
Stunts
Limitless8.3
Limitless
2011 · IMDb 7.4
Gennady Thug
Minority Report8.2
Minority Report
2002 · IMDb 7.6
Stunts
Better Call Saul8.1
Better Call Saul
2015-2022 · IMDb 9.0
Billboard Worker
Death Race7.6
Death Race
2008 · IMDb 6.4
Stunts
Déjà Vu7.0
Déjà Vu
2006 · IMDb 7.1
Stunts
The Beekeeper6.6
The Beekeeper
2024 · IMDb 6.3
Stunt Coordinator
The Hunger Games6.6
The Hunger Games
2012 · IMDb 7.2
Stunts
Dexter4.9
Dexter
2006-2013 · IMDb 8.6
Omar Rivera
No Country for Old Men6.2
No Country for Old Men
2007 · IMDb 8.2
Stunts
Crash
Crash
2004 · IMDb 7.7
Officer Gomez
Jurassic World
Jurassic World
2015 · IMDb 6.9
Paddock Worker (uncredited)
Lucky
Lucky
2026 · IMDb 6.7
Wayne's Henchman
Divergent
Divergent
2014 · IMDb 6.6
Utility Stunts
Iron Man
Iron Man
2008 · IMDb 7.9
Utility Stunts
Silver Linings Playbook
Silver Linings Playbook
2012 · IMDb 7.7
Stunts
Batman Begins
Batman Begins
2005 · IMDb 8.2
Stunts

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

A Working Man6.7
A Working Man
2025
Werewolves5.7
Werewolves
2024
The Beekeeper6.6
The Beekeeper
2024
The Blackening5.8
The Blackening
2023
Copshop6.3
Copshop
2021
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)6.9
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
2020
Running with the Devil5.4
Running with the Devil
2019
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw6.8
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
2019
Captive State5.7
Captive State
2019
Snatchers6.5
Snatchers
2019
Blindspotting7.3
Blindspotting
2018
Cops and Robbers5.3
Cops and Robbers
2017
Wheelman6.1
Wheelman
2017
The Fate of the Furious6.8
The Fate of the Furious
2017
Larceny3.9
Larceny
2017
Westworld9.2
Westworld
2016
Don't Kill It6.1
Don't Kill It
2016
Hell or High Water7.3
Hell or High Water
2016
The Gambler6.1
The Gambler
2014
Scorpion8.2
Scorpion
2014
Dawn of the Planet of the Apes7.3
Dawn of the Planet of the Apes
2014
DivergentPandas arşivde
Divergent
2014
Machete Kills5.6
Machete Kills
2013
Dark Power4
Dark Power
2013
Silver Linings PlaybookPandas arşivde
Silver Linings Playbook
2012
Chicago Fire8.4
Chicago Fire
2012
The Hunger Games6.6
The Hunger Games
2012
Contraband6.3
Contraband
2012
Rampart5.5
Rampart
2011
The Mechanic6.5
The Mechanic
2011
The A-Team6.4
The A-Team
2010
Valentine's Day5.9
Valentine's Day
2010
The Scenesters4.9
The Scenesters
2009
Crank: High Voltage6.1
Crank: High Voltage
2009
Lonely Street4.6
Lonely Street
2009
Death Race7.6
Death Race
2008
Iron ManPandas arşivde
Iron Man
2008
No Country for Old Men6.2
No Country for Old Men
2007
The Kingdom6.8
The Kingdom
2007
The Reaping5.8
The Reaping
2007
The Hitcher5.9
The Hitcher
2007
Freedom Writers7.9
Freedom Writers
2007
Déjà Vu7.0
Déjà Vu
2006
Crank6.7
Crank
2006
End Game5.4
End Game
2006
Batman BeginsPandas arşivde
Batman Begins
2005
Man of the House5.8
Man of the House
2005
Barbershop 2: Back in Business6.1
Barbershop 2: Back in Business
2004
The Rundown6.4
The Rundown
2003
Bad Boys II6.7
Bad Boys II
2003
A Man Apart6.2
A Man Apart
2003
White Rush5.1
White Rush
2003
She Spies7.5
She Spies
2002
Minority Report8.2
Minority Report
2002
CSI: Crime Scene Investigation7.6
CSI: Crime Scene Investigation
2000
Out of Sight6.7
Out of Sight
1998
Mercury Rising6.3
Mercury Rising
1998
Home Alone 35.3
Home Alone 3
1997
The Jackal6.4
The Jackal
1997
My Best Friend's Wedding6.6
My Best Friend's Wedding
1997
Evil Has a Face6
Evil Has a Face
1996
Blankman5.4
Blankman
1994
Blink6.1
Blink
1993
Rapid Fire6.4
Rapid Fire
1992
V.I. Warshawski4.8
V.I. Warshawski
1991
Next of Kin5.9
Next of Kin
1989
Child's Play6.8
Child's Play
1988
Above the Law6.1
Above the Law
1988
Vice Versa5.8
Vice Versa
1988
Adventures in Babysitting6.9
Adventures in Babysitting
1987

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

LuckyPandas arşivde
Lucky
2026
A Working Man6.7
A Working Man
2025
Mayor of Kingstown8
Mayor of Kingstown
2021
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)6.9
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
2020
The Laundromat6
The Laundromat
2019
Annabelle Comes Home6.4
Annabelle Comes Home
2019
El Chicano6.6
El Chicano
2019
Larceny3.9
Larceny
2017
Rumble4.4
Rumble
2016
Close Range6.5
Close Range
2015
Jurassic WorldPandas arşivde
Jurassic World
2015
Better Call Saul8.1
Better Call Saul
2015
22 Jump Street6.8
22 Jump Street
2014
In the Blood5.8
In the Blood
2014
Sabotage5.6
Sabotage
2014
Captain America: The Winter Soldier7.7
Captain America: The Winter Soldier
2014
Chicago P.D.8.4
Chicago P.D.
2014
Paranormal Activity: The Marked Ones5.4
Paranormal Activity: The Marked Ones
2014
Out of the Blue6.5
Out of the Blue
2013
The Grief Tourist4.7
The Grief Tourist
2013
The Last Stand6.1
The Last Stand
2013
Bad Ass5.8
Bad Ass
2012
Haywire5.7
Haywire
2011
Workaholics7.4
Workaholics
2011
Limitless8.3
Limitless
2011
The Mechanic6.5
The Mechanic
2011
Hawaii Five-07.7
Hawaii Five-0
2010
Cop Out5.6
Cop Out
2010
NCIS: Los Angeles7.5
NCIS: Los Angeles
2009
Meteor6.1
Meteor
2009
Hancock6.4
Hancock
2008
Breaking Bad8.9
Breaking Bad
2008
The Reaping5.8
The Reaping
2007
Dexter4.9
Dexter
2006
End Game5.4
End Game
2006
Slayer4.6
Slayer
2006
The Unit7.4
The Unit
2006
Weeds7.5
Weeds
2005
CrashPandas arşivde
Crash
2005
NCIS7.6
NCIS
2003
Las Vegas7
Las Vegas
2003
CSI: Miami7.7
CSI: Miami
2002
U.S. Marshals6.6
U.S. Marshals
1998
Ri¢hie Ri¢h6
Ri¢hie Ri¢h
1994
Bloodfist II4.8
Bloodfist II
1990
Taxi Killer4.3
Taxi Killer
1988
Crime Story8
Crime Story
1986
Crime Story: Pilot8
Crime Story: Pilot
1986
Tumor
Tumor