AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Daniel Dae Kim

Daniel Dae Kim

Oyuncu4 Ağustos 1968 (58 yaşında)Busan, South Korea
4
arşivimizde
7.2
Pandas ortalaması (1 yapım)
IMDb ↗
Daniel Dae Kim (born August 4, 1968) is a South Korean-American actor, best known for his roles as Chin Ho Kelly in Hawaii Five-0 and Jin-Soo Kwon in Lost. Description above from the Wikipedia article Daniel Dae Kim, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.devamını oku

Arşivimizde

4 sonuç
Lost7.2
Lost
2004-2010 · IMDb 8.3
Jin-Soo Kwon
Crash
Crash
2004 · IMDb 7.7
Park
The Shield
The Shield
2002-2008 · IMDb 8.7
Thomas Choi
Pantheon
Pantheon
2022-2023 · IMDb 8.5
David Kim (voice)

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

The 23rd Annual Unforgettable Awards
The 23rd Annual Unforgettable Awards
2026
Butterfly7.2
Butterfly
2025
KPop Demon Hunters8
KPop Demon Hunters
2025
Yellow Face7
Yellow Face
2025
Avatar: The Last Airbender7.8
Avatar: The Last Airbender
2024
Unsolved Mysteries: Behind the Legacy9
Unsolved Mysteries: Behind the Legacy
2023
Mech Cadets7.1
Mech Cadets
2023
Joy Ride6.5
Joy Ride
2023
LOST: Circle
LOST: Circle
2023
PantheonPandas arşivde
Pantheon
2022
Roar5.6
Roar
2022
Star Wars: Visions7.1
Star Wars: Visions
2021
The Premise6.4
The Premise
2021
Doogie Kamealoha, M.D.7.8
Doogie Kamealoha, M.D.
2021
Stowaway6
Stowaway
2021
Blast Beat6.7
Blast Beat
2021
Raya and the Last Dragon7.8
Raya and the Last Dragon
2021
Asian Americans10
Asian Americans
2020
Always Be My Maybe6.6
Always Be My Maybe
2019
The Hot Zone7.1
The Hot Zone
2019
Hellboy5.6
Hellboy
2019
Flack6.8
Flack
2019
She-Ra and the Princesses of Power8.5
She-Ra and the Princesses of Power
2018
New Amsterdam8.3
New Amsterdam
2018
The Good Doctor8.5
The Good Doctor
2017
Big Pacific6.2
Big Pacific
2017
Finding Kukan4.7
Finding Kukan
2016
MacGyver7.3
MacGyver
2016
Dramaworld7.3
Dramaworld
2016
Allegiant6.1
Allegiant
2016
Insurgent6.4
Insurgent
2015
Ktown Cowboys2
Ktown Cowboys
2015
Linsanity6.7
Linsanity
2013
The Legend of Korra8.2
The Legend of Korra
2012
Once Upon a Time7.4
Once Upon a Time
2011
Arena5.2
Arena
2011
G.I. Joe: Renegades7.2
G.I. Joe: Renegades
2010
Hawaii Five-07.7
Hawaii Five-0
2010
NCIS: Los Angeles7.5
NCIS: Los Angeles
2009
Terra Incognita: Making the Andromeda Strain2.5
Terra Incognita: Making the Andromeda Strain
2008
The Onion Movie6.1
The Onion Movie
2008
The Andromeda Strain6.2
The Andromeda Strain
2008
The Cave5.5
The Cave
2005
CrashPandas arşivde
Crash
2005
Avatar: The Last Airbender8.8
Avatar: The Last Airbender
2005
Lost7.2
Lost
2004
Justice League Unlimited8.3
Justice League Unlimited
2004
Spider-Man 2Pandas arşivde
Spider-Man 2
2004
Hustle and Heat5.1
Hustle and Heat
2003
Miss Match6.6
Miss Match
2003
Hulk5.6
Hulk
2003
Momentum5.1
Momentum
2003
Cradle 2 the Grave6.1
Cradle 2 the Grave
2003
Sin4.8
Sin
2003
Without a Trace7.2
Without a Trace
2002
Street Time2.5
Street Time
2002
The ShieldPandas arşivde
The Shield
2002
247.8
24
2001
Star Trek: Enterprise7.5
Star Trek: Enterprise
2001
CSI: Crime Scene Investigation7.6
CSI: Crime Scene Investigation
2000
Murder, She Wrote: A Story to Die For6.8
Murder, She Wrote: A Story to Die For
2000
Angel7.9
Angel
1999
Once and Again6.7
Once and Again
1999
For Love of the Game6.4
For Love of the Game
1999
Crusade6.7
Crusade
1999
Charmed8.2
Charmed
1998
Fantasy Island7.6
Fantasy Island
1998
Brave New World5.5
Brave New World
1998
Nightman6.7
Nightman
1997
The Jackal6.4
The Jackal
1997
Ally McBeal6.5
Ally McBeal
1997
Addicted to Love6.2
Addicted to Love
1997
The Practice7.6
The Practice
1997
The Pretender7.4
The Pretender
1996
Star Trek: Voyager7.8
Star Trek: Voyager
1995
ER7.8
ER
1994
All-American Girl8
All-American Girl
1994
Walker, Texas Ranger7
Walker, Texas Ranger
1993
American Shaolin6.9
American Shaolin
1991
Beverly Hills, 902107.3
Beverly Hills, 90210
1990
Law & Order7.3
Law & Order
1990
Seinfeld8.3
Seinfeld
1989
Great Performances6.1
Great Performances
1971
This Is Always
This Is Always

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

K-Everything: A CNN Original Series7.5
K-Everything: A CNN Original Series
2026
School for Defectors
School for Defectors
2026
Butterfly7.2
Butterfly
2025
Bad Axe6.3
Bad Axe
2022
Blast Beat6.7
Blast Beat
2021
Ms. Purple6.2
Ms. Purple
2019
The Good Doctor8.5
The Good Doctor
2017
Hawaii Five-07.7
Hawaii Five-0
2010