AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Natalie Alyn Lind

Natalie Alyn Lind

Oyuncu21 Haziran 2000 (26 yaşında)Los Angeles, California, USA
2
arşivimizde
8.3
Pandas ortalaması (1 yapım)
IMDb ↗
Natalie Alyn Lind (born June 21, 2000) is an American actress. She is best known for her roles as Dana Caldwell in the television series The Goldbergs and as Silver St. Cloud in Gotham.devamını oku

Arşivimizde

2 sonuç
Sugar8.3
Sugar
2024 · IMDb 7.4
Rachel Kaye
Gotham
Gotham
2014 · IMDb 7.8
Silver St. Cloud

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Dutton Ranch9.1
Dutton Ranch
2026
Marked Men: Rule + Shaw6.7
Marked Men: Rule + Shaw
2025
Sugar8.3
Sugar
2024
Pet Sematary: Bloodlines5.5
Pet Sematary: Bloodlines
2023
Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One7
Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One
2023
Big Sky7.2
Big Sky
2020
Tell Me a Story7.1
Tell Me a Story
2018
The Gifted7.6
The Gifted
2017
Mockingbird4.7
Mockingbird
2014
GothamPandas arşivde
Gotham
2014
The Goldbergs7.4
The Goldbergs
2013
Dear Dumb Diary6.5
Dear Dumb Diary
2013
Chicago Fire8.4
Chicago Fire
2012
Playdate5.9
Playdate
2012
Kaboom5.6
Kaboom
2010
Blood Done Sign My Name5.4
Blood Done Sign My Name
2010
Wizards of Waverly Place8.6
Wizards of Waverly Place
2007
iCarly7.9
iCarly
2007
Army Wives7.5
Army Wives
2007
One Tree Hill7.8
One Tree Hill
2003
Halloween Store
Halloween Store

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

Halloween Store
Halloween Store