AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Evan Handler

Evan Handler

Oyuncu10 Ocak 1961 (65 yaşında)New York City, New York, USA
6
arşivimizde
7.68
Pandas ortalaması (2 yapım)
IMDb ↗
Evan Handler (born January 10, 1961) is an American actor who is best known for playing Harry Goldenblatt, a divorce attorney and later husband of Charlotte York on Sex and the City (2002–2004) and its revival series And Just Like That… (2021–present), and Charlie Runkle, Hank Moody's comically bumbling friend and agent, on Californication (2007–2014). Recently, he starred as Eastern District US Attorney Jacob Warner in the Starz drama Power. From Wikipedia, the free encyclopediadevamını oku

Arşivimizde

6 sonuç
Natural Born Killers8.2
Natural Born Killers
1994 · IMDb 7.2
David
Lost7.2
Lost
2004-2010 · IMDb 8.3
Dave
Ransom
Ransom
1996 · IMDb 6.7
Miles Roberts
Six Feet Under
Six Feet Under
2001-2005 · IMDb 8.7
Scott Philip Smith
Friends
Friends
1994-2004 · IMDb 8.8
Director
Miami Vice
Miami Vice
1984 · IMDb 7.6
Louis Martinez

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Cupertino6
Cupertino
2026
Reverse the Curse5.8
Reverse the Curse
2024
And Just Like That…7.2
And Just Like That…
2021
Lying and Stealing5.8
Lying and Stealing
2019
L.A.'s Finest6.9
L.A.'s Finest
2019
Fosse/Verdon7.1
Fosse/Verdon
2019
The Good Fight7.5
The Good Fight
2017
American Crime Story7.6
American Crime Story
2016
The Breaks5.2
The Breaks
2016
The Astronaut Wives Club6.6
The Astronaut Wives Club
2015
Should've Been Romeo3.8
Should've Been Romeo
2012
Too Big to Fail6.9
Too Big to Fail
2011
The Family Tree5
The Family Tree
2011
Sex and the City 26
Sex and the City 2
2010
Sex and the City6.5
Sex and the City
2008
Californication7.6
Californication
2007
Shark6.7
Shark
2006
Studio 60 on the Sunset Strip7.5
Studio 60 on the Sunset Strip
2006
Hot Properties7.7
Hot Properties
2005
Lost7.2
Lost
2004
Jack & Bobby7.3
Jack & Bobby
2004
Joan of Arcadia7.4
Joan of Arcadia
2003
Without a Trace7.2
Without a Trace
2002
CSI: Miami7.7
CSI: Miami
2002
John Doe7.2
John Doe
2002
247.8
24
2001
The Guardian7
The Guardian
2001
Six Feet UnderPandas arşivde
Six Feet Under
2001
Ed7.7
Ed
2000
The Three Stooges6.3
The Three Stooges
2000
The West Wing8.3
The West Wing
1999
It's Like, You Know...5.5
It's Like, You Know...
1999
Harvest4.3
Harvest
1999
Sex and the City7.4
Sex and the City
1998
RansomPandas arşivde
Ransom
1996
Ride For Your Life9
Ride For Your Life
1995
FriendsPandas arşivde
Friends
1994
Natural Born Killers8.2
Natural Born Killers
1994
Woops!5
Woops!
1992
Sibs8
Sibs
1991
Law & Order7.3
Law & Order
1990
Sweet Lorraine10
Sweet Lorraine
1987
What If I'm Gay?4.2
What If I'm Gay?
1987
Penn & Teller's Invisible Thread6.8
Penn & Teller's Invisible Thread
1987
War and Love
War and Love
1985
Miami VicePandas arşivde
Miami Vice
1984
CBS Schoolbreak Special5.5
CBS Schoolbreak Special
1984
Dear Mr. Wonderful5
Dear Mr. Wonderful
1982
Taps6.7
Taps
1981
The Chosen7.1
The Chosen
1981