AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Rémy Girard

Rémy Girard

Oyuncu10 Ağustos 1950 (76 yaşında)Jonquière, Québec, Canada
2
arşivimizde
7.4
Pandas ortalaması (2 yapım)
IMDb ↗
Rémy Girard (born August 10, 1950) is a Canadian actor and former television host from Quebec.devamını oku

Arşivimizde

2 sonuç
Incendies8.1
Incendies
2010 · IMDb 8.3
Notary Lebel
Frontier6.7
Frontier
2016-2018 · IMDb 7.1
Marquis de Beaumont

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Slay the She-Wolves
Slay the She-Wolves
2026
125, rue des Malaises5.5
125, rue des Malaises
2026
Juste Xavier
Juste Xavier
2025
Aurore: entre mythe et réalité8
Aurore: entre mythe et réalité
2025
Compulsive Liar 25.8
Compulsive Liar 2
2025
Ababooned8
Ababooned
2024
Lay by My Side
Lay by My Side
2024
Testament6.8
Testament
2023
Bones of Crows8
Bones of Crows
2023
Bones of Crows6.8
Bones of Crows
2023
You Will Remember Me6.2
You Will Remember Me
2022
STAT6.9
STAT
2022
De Pierre en fille8
De Pierre en fille
2022
The Sketch Artist7.8
The Sketch Artist
2021
The Vinland Club7.2
The Vinland Club
2021
Les Mutants5.2
Les Mutants
2020
And the Birds Rained Down7
And the Birds Rained Down
2019
Les invisibles6.5
Les invisibles
2019
The Fall of the American Empire6.6
The Fall of the American Empire
2018
Votez Bougon4.2
Votez Bougon
2016
Boundaries5.8
Boundaries
2016
Frontier6.7
Frontier
2016
District 315.4
District 31
2016
Kiss Me With All Your Love4
Kiss Me With All Your Love
2016
Wild Life6.4
Wild Life
2014
When We Were Boys5
When We Were Boys
2013
Hot Dog4.6
Hot Dog
2013
Rose and Violet
Rose and Violet
2013
InSecurity5.7
InSecurity
2011
Cabotins5
Cabotins
2010
The Impasse of Desire6.4
The Impasse of Desire
2010
Incendies8.1
Incendies
2010
Tough Luck5.4
Tough Luck
2010
Seven Days6.3
Seven Days
2010
En audition avec Simon6
En audition avec Simon
2010
Les Parlementeries 2009
Les Parlementeries 2009
2009
Father and Guns6.3
Father and Guns
2009
Je me souviens4
Je me souviens
2009
A Happy Man4.6
A Happy Man
2009
Honey, I'm in Love5.6
Honey, I'm in Love
2008
The American Trap4.7
The American Trap
2008
Sous les vents de Neptune
Sous les vents de Neptune
2008
Murdoch Mysteries7.7
Murdoch Mysteries
2008
Les Boys8.2
Les Boys
2007
Bluff5.6
Bluff
2007
Young Triffie's Been Made Away With4.4
Young Triffie's Been Made Away With
2007
Blades of Glory6.1
Blades of Glory
2007
Vatanen's Hare5.8
Vatanen's Hare
2006
The Boys IV6.7
The Boys IV
2005
The Rocket6.8
The Rocket
2005
Human Trafficking7
Human Trafficking
2005
Aurore7.5
Aurore
2005
Machine Gun Molly7.1
Machine Gun Molly
2004
Les Bougon, c'est aussi ça la vie !7.8
Les Bougon, c'est aussi ça la vie !
2004
The Barbarian Invasions7
The Barbarian Invasions
2003
Séraphin: Heart of Stone6.1
Séraphin: Heart of Stone
2002
Bunker, le cirque8
Bunker, le cirque
2002
The Boys III6.9
The Boys III
2001
Varian's War6.4
Varian's War
2001
The Boys II6.5
The Boys II
1998
Free Money5.4
Free Money
1998
The Red Violin7.3
The Red Violin
1998
It's Your Turn, Laura5.4
It's Your Turn, Laura
1998
The Boys6.2
The Boys
1997
The Seat of the Soul7.2
The Seat of the Soul
1997
Ces enfants d'ailleurs8.5
Ces enfants d'ailleurs
1997
Cher Olivier8.5
Cher Olivier
1997
Lilies8.1
Lilies
1997
The Ideal Man4.8
The Ideal Man
1996
Jerome's Secret5.3
Jerome's Secret
1994
Les grands procès7
Les grands procès
1993
La Petite Vie8.8
La Petite Vie
1993
La Florida5.8
La Florida
1993
Scoop8
Scoop
1992
Montreal Stories5
Montreal Stories
1991
Amoureux fou4.2
Amoureux fou
1991
La Pagaille10
La Pagaille
1991
Rafales6.7
Rafales
1990
Dans le ventre du dragon7
Dans le ventre du dragon
1989
Jesus of Montreal6.9
Jesus of Montreal
1989
Les Tisserands du pouvoir 2, la révolte9
Les Tisserands du pouvoir 2, la révolte
1988
Les Tisserands du pouvoir8
Les Tisserands du pouvoir
1988
The Revolving Doors6.1
The Revolving Doors
1988
Kalamazoo4
Kalamazoo
1988
Le chemin de Damas4.2
Le chemin de Damas
1988
The Neighbours8.1
The Neighbours
1987
The Decline of the American Empire6.7
The Decline of the American Empire
1986
Avec un grand A
Avec un grand A
1986
The Crime of Ovide Plouffe6
The Crime of Ovide Plouffe
1984
Red Eyes5.7
Red Eyes
1982
Happy Memories5.3
Happy Memories
1981
C'est pas le pays des merveilles6
C'est pas le pays des merveilles
1981
The Conquest6
The Conquest
1973
Bye Bye6.6
Bye Bye
1968
Radio-Canada Fifty Years of Great Children Television
Radio-Canada Fifty Years of Great Children Television
1954
Les loges
Les loges
2017
Choice: The Henry Morgentaler Story
5.5
Choice: The Henry Morgentaler Story
2005
Fish Tale Soup
7
Fish Tale Soup
1996
The Crime of Ovide Plouffe
1
The Crime of Ovide Plouffe
1984