AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Kwon Hae-hyo

Kwon Hae-hyo

Oyuncu6 Kasım 1965 (60 yaşında)Seoul, South Korea
3
arşivimizde
7.45
Pandas ortalaması (3 yapım)
IMDb ↗
Kwon Hae-hyo (권해효) is a South Korean actor and activist.devamını oku

Arşivimizde

3 sonuç
D.P.8.8
D.P.
2021 · IMDb 8.2
Jun-ho's Father
Parasyte: The Grey6.7
Parasyte: The Grey
2024 · IMDb 7.1
Kim Chul-min
Maggie6.8
Maggie
2018 · IMDb 6.1
Maggie's Father

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Journey There
Journey There
2026
Nowhere to Lay My Eyes
Nowhere to Lay My Eyes
2026
Gill
Gill
2026
Love on the Menu7.3
Love on the Menu
2026
Time of Cinema6.5
Time of Cinema
2026
The Ugly6.9
The Ugly
2025
Mary Kills People7.7
Mary Kills People
2025
Our Movie8.7
Our Movie
2025
What Does That Nature Say to You7.2
What Does That Nature Say to You
2025
Bogotá: City of the Lost7
Bogotá: City of the Lost
2024
By the Stream7
By the Stream
2024
I, the Executioner6.9
I, the Executioner
2024
Black Out8.6
Black Out
2024
Bitter Sweet Hell7.7
Bitter Sweet Hell
2024
A Traveler's Needs6.5
A Traveler's Needs
2024
Parasyte: The Grey6.7
Parasyte: The Grey
2024
Wedding Impossible6.7
Wedding Impossible
2024
Flex X Cop7.6
Flex X Cop
2024
Vigilante8.5
Vigilante
2023
Walk Up6.4
Walk Up
2022
Under the Queen's Umbrella8.3
Under the Queen's Umbrella
2022
Hommage6.8
Hommage
2022
The Novelist's Film6.5
The Novelist's Film
2022
Forecasting Love and Weather7.3
Forecasting Love and Weather
2022
Chun Tae-il: A Flame That Lives On7
Chun Tae-il: A Flame That Lives On
2021
In Front of Your Face6.7
In Front of Your Face
2021
D.P.8.8
D.P.
2021
The Cursed: Dead Man's Prey7.4
The Cursed: Dead Man's Prey
2021
Whispering Corridors 6: The Humming6.6
Whispering Corridors 6: The Humming
2021
Undercover8.3
Undercover
2021
The Woman Who Ran6.6
The Woman Who Ran
2020
Fukuoka6.9
Fukuoka
2020
Peninsula6.7
Peninsula
2020
Nobody Knows7.8
Nobody Knows
2020
Maggie6.8
Maggie
2019
Tazza: One Eyed Jack6
Tazza: One Eyed Jack
2019
A Midday6
A Midday
2019
Search: WWW8
Search: WWW
2019
Juror 87.4
Juror 8
2019
Inseparable Bros8.2
Inseparable Bros
2019
Hotel by the River6.4
Hotel by the River
2019
The Crowned Clown7.2
The Crowned Clown
2019
On the way back
On the way back
2018
Default6.8
Default
2018
Happy Together7
Happy Together
2018
The Vanished7.4
The Vanished
2018
Girls' Generation 19796.4
Girls' Generation 1979
2017
The Day After6.5
The Day After
2017
On the Beach at Night Alone6.5
On the Beach at Night Alone
2017
Radiant Office6.6
Radiant Office
2017
Yourself and Yours6.3
Yourself and Yours
2016
Vanishing Time: A Boy Who Returned7.2
Vanishing Time: A Boy Who Returned
2016
Split6.8
Split
2016
Don't Dare to Dream8.1
Don't Dare to Dream
2016
Remember You8.1
Remember You
2016
The Unfair7.2
The Unfair
2015
Strangers on the Field
Strangers on the Field
2015
C'est Si Bon6.9
C'est Si Bon
2015
The Whistleblower7.2
The Whistleblower
2014
Secret Door5.5
Secret Door
2014
My Blooming Days6.6
My Blooming Days
2014
Big Man6.5
Big Man
2014
Angel Eyes6.9
Angel Eyes
2014
Venus Talk5.9
Venus Talk
2014
Hot Young Bloods7.1
Hot Young Bloods
2014
The Fake6.5
The Fake
2013
Goddess of Marriage1.3
Goddess of Marriage
2013
Killer Toon6.7
Killer Toon
2013
Hundred Years' War in Korea
Hundred Years' War in Korea
2012
The King of Dramas6.5
The King of Dramas
2012
Perfect Number6.7
Perfect Number
2012
Two Weddings and a Funeral5.3
Two Weddings and a Funeral
2012
In Another Country6.1
In Another Country
2012
Ghost7.6
Ghost
2012
Never Ending Story5.8
Never Ending Story
2012
Lie to Me7.5
Lie to Me
2011
Ang Shim Jung
Ang Shim Jung
2010
Cyrano Agency6.8
Cyrano Agency
2010
Hearty Paws 26
Hearty Paws 2
2010
One Night Stand3.3
One Night Stand
2010
Cain and Abel7.7
Cain and Abel
2009
코끼리
코끼리
2008
Air City6.8
Air City
2007
Please Come Back, Soon-ae3
Please Come Back, Soon-ae
2006
My Rosy Life7.5
My Rosy Life
2005
My Lovely Sam Soon8.5
My Lovely Sam Soon
2005
My Love Toram5
My Love Toram
2005
To Be With You
To Be With You
2002
The Beauty In Dream6.5
The Beauty In Dream
2002
Bright Girl's Success7.8
Bright Girl's Success
2002
Last Present6.7
Last Present
2001
A Day6
A Day
2001
Popcorn
Popcorn
2000
A+ Life10
A+ Life
1999
Tie a Yellow Ribbon5.8
Tie a Yellow Ribbon
1998
Change6.2
Change
1997
Ghost Mama5.7
Ghost Mama
1996
신고합니다
신고합니다
1996
The Real Man10
The Real Man
1996
Love is Blue
Love is Blue
1995
Rules of the Game6
Rules of the Game
1994
The Fox With Nine Tails4.2
The Fox With Nine Tails
1994
사랑을 그대 품안에5
사랑을 그대 품안에
1994
Out to the World6.3
Out to the World
1994
Faraway Songba River
Faraway Songba River
1993
Myong-Ja Akiko Sonia7
Myong-Ja Akiko Sonia
1992
MBC Bests Theater7
MBC Bests Theater
1991
Midnight Taxi
Midnight Taxi
2015
Man of Autumn
Man of Autumn
2001
동양극장
동양극장
2001
A Mark Against Thee
A Mark Against Thee