AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Angelo Badalamenti

Angelo Badalamenti

Sound23 Mart 1937 – 11 Aralık 2022 (85)New York City, New York, USA
3
arşivimizde
8.6
Pandas ortalaması (1 yapım)
IMDb ↗
Angelo Daniel Badalamenti (March 22, 1937 – December 11, 2022) was an American composer, best known for his work scoring films for director David Lynch, notably Blue Velvet, the Twin Peaks saga (1990–1992, 2017), The Straight Story and Mulholland Drive. Badalamenti received the 1990 Grammy Award for Best Pop Instrumental Performance for his "Twin Peaks Theme", and had received a Lifetime Achievement Award from the World Soundtrack Awards and the Henry Mancini Award from the American Society of Composers, Authors and Publishers.devamını oku

Arşivimizde

3 sonuç
Mulholland Drive8.6
Mulholland Drive
2001 · IMDb 7.9
Luigi Castigliane · Müzik
Blue Velvet
Blue Velvet
1986 · IMDb 7.7
Piano Player · Müzik · Conductor · Songs
The City of Lost Children
The City of Lost Children
1995 · IMDb 7.4
Müzik · Orchestrator · Music Producer

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

Scratching the Surface: A Look Back6
Scratching the Surface: A Look Back
2026
Jack Paints It Red7
Jack Paints It Red
2025
My Weston is My Hero10
My Weston is My Hero
2024
Twin Peaks Type Beat
Twin Peaks Type Beat
2022
Faraway Eyes4.8
Faraway Eyes
2021
Koi7.8
Koi
2019
Ant Head5
Ant Head
2018
The Wait4.5
The Wait
2016
Gold Coast6
Gold Coast
2015
Twin Peaks: The Missing Pieces7.2
Twin Peaks: The Missing Pieces
2014
Stalingrad6.3
Stalingrad
2013
A Late Quartet6.7
A Late Quartet
2012
A Dream in the Making
A Dream in the Making
2012
A Butterfly Kiss5
A Butterfly Kiss
2011
A Woman4.3
A Woman
2010
44 Inch Chest5.5
44 Inch Chest
2009
The Edge of Love6.2
The Edge of Love
2008
Secrets from Another Place: Creating Twin Peaks7.4
Secrets from Another Place: Creating Twin Peaks
2007
A Slice of Lynch6.9
A Slice of Lynch
2007
Return to 'Twin Peaks'5.8
Return to 'Twin Peaks'
2007
The Wicker Man4.3
The Wicker Man
2006
Dark Water5.7
Dark Water
2005
Dominion: Prequel to The Exorcist5.3
Dominion: Prequel to The Exorcist
2005
Une année au front : dans les coulisses de "Un long dimanche de fiançailles"
Une année au front : dans les coulisses de "Un long dimanche de fiançailles"
2005
Love, Death, Elvis & Oz: The Making of Wild at Heart
Love, Death, Elvis & Oz: The Making of Wild at Heart
2004
A Very Long Engagement7.3
A Very Long Engagement
2004
Before the Fall7.1
Before the Fall
2004
Evilenko5.8
Evilenko
2004
Indoor Fireworks7
Indoor Fireworks
2003
Cabin Fever5.7
Cabin Fever
2003
Resistance5.1
Resistance
2003
Dangerous Liaisons6.1
Dangerous Liaisons
2003
Auto Focus6.4
Auto Focus
2002
Secretary6.8
Secretary
2002
Lathe of Heaven6
Lathe of Heaven
2002
The Adversary6.6
The Adversary
2002
Rabbits6.7
Rabbits
2002
Rabbits6.5
Rabbits
2002
Darkened Room5.5
Darkened Room
2002
Mysteries of Love7.1
Mysteries of Love
2002
Cet amour-là6.9
Cet amour-là
2001
Story of a Bad Boy4.7
Story of a Bad Boy
2001
Mulholland Drive8.6
Mulholland Drive
2001
Julie Johnson5.5
Julie Johnson
2001
Suspended Animation5.5
Suspended Animation
2001
A Piece of Eden6.3
A Piece of Eden
2000
The Beach6.5
The Beach
2000
The Straight Story7.7
The Straight Story
1999
Forever Mine5.3
Forever Mine
1999
Holy Smoke5.7
Holy Smoke
1999
Arlington Road7
Arlington Road
1999
Pretty as a Picture: The Art of David Lynch7.2
Pretty as a Picture: The Art of David Lynch
1997
The Blood Oranges3.9
The Blood Oranges
1997
Lost Highway7.6
Lost Highway
1997
The City of Lost ChildrenPandas arşivde
The City of Lost Children
1995
Premonitions Following an Evil Deed5.9
Premonitions Following an Evil Deed
1995
Witch Hunt5.1
Witch Hunt
1994
Naked in New York4.8
Naked in New York
1993
Twin Peaks: Log Lady Introductions
Twin Peaks: Log Lady Introductions
1993
Hotel Room6.2
Hotel Room
1993
Twin Peaks: Visual Soundtrack10
Twin Peaks: Visual Soundtrack
1992
On the Air6.2
On the Air
1992
Twin Peaks: Fire Walk with Me7.4
Twin Peaks: Fire Walk with Me
1992
The Comfort of Strangers5.9
The Comfort of Strangers
1990
Industrial Symphony No. 1: The Dream of the Brokenhearted6
Industrial Symphony No. 1: The Dream of the Brokenhearted
1990
Wild at Heart7
Wild at Heart
1990
Twin Peaks8.3
Twin Peaks
1990
Twin Peaks8.5
Twin Peaks
1989
National Lampoon's Christmas Vacation7.2
National Lampoon's Christmas Vacation
1989
Wait Until Spring, Bandini6.2
Wait Until Spring, Bandini
1989
Cousins6
Cousins
1989
Parents5.9
Parents
1989
Weeds5.4
Weeds
1987
Tough Guys Don't Dance4.7
Tough Guys Don't Dance
1987
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors6.7
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors
1987
Blue VelvetPandas arşivde
Blue Velvet
1986
Law and Disorder5
Law and Disorder
1974
Gordon's War6.8
Gordon's War
1973
Murder in Scottsdale
3
Murder in Scottsdale
2003
Love is Strange
Love is Strange

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Change Begins Within
Change Begins Within
2012
The Sound of Lynch6
The Sound of Lynch
2007
Mulholland Drive8.6
Mulholland Drive
2001
On the Air6.2
On the Air
1992
Cinéma, de notre temps4.7
Cinéma, de notre temps
1989
Blue VelvetPandas arşivde
Blue Velvet
1986