AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Mark Ivanir

Mark Ivanir

Oyuncu6 Eylül 1968 (58 yaşında)Chernovtsy, Ukrainian SSR, USSR [now Chernivtsi, Ukraine]
15
arşivimizde
6.37
Pandas ortalaması (8 yapım)
IMDb ↗
Mark Ivanir is a Ukrainian-born Israeli stage, film and television actor who lives in Los Angeles, California, since 2001. His first major film role was in Steven Spielberg's 1993 Oscar winning epic Schindler's List.devamını oku

Arşivimizde

15 sonuç
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993 · IMDb 9.0
Marcel Goldberg
Fringe8.0
Fringe
2008-2013 · IMDb 8.4
Roland David Barrett
The Terminal7.7
The Terminal
2004 · IMDb 7.4
Cab Driver Goran
The Mentalist7.4
The Mentalist
2008-2015 · IMDb 8.2
Jan Nemic
The Blacklist6.0
The Blacklist
2013-2023 · IMDb 7.9
Ivan
Alias4.5
Alias
2001-2006 · IMDb 7.6
Boris Oransky
Homeland5.3
Homeland
2011-2020 · IMDb 8.3
Ivan Krupin
Grimm3.6
Grimm
2011-2017 · IMDb 7.9
Boris Myshkin
The Good Shepherd
The Good Shepherd
2006 · IMDb 6.7
Valentin Mironov #2
Pantheon
Pantheon
2022-2023 · IMDb 8.5
Yair Gispan (voice)
The Shield
The Shield
2002-2008 · IMDb 8.7
Alex Kozodav
Babylon Berlin
Babylon Berlin
2017-2025 · IMDb 8.4
Abraham Goldstein / Abe Gold
The New Pope
The New Pope
2020 · IMDb 8.0
Bauer
Dollhouse
Dollhouse
2009-2010 · IMDb 7.7
Cyril
Barry
Barry
2018-2023 · IMDb 8.3
Vacha · Ruslan

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Masterplan7
Masterplan
2026
The Escape
The Escape
2026
Heart of a Killer7
Heart of a Killer
2026
Idiotka4.9
Idiotka
2026
The Last Frontier7.2
The Last Frontier
2025
Guns & Moses5.6
Guns & Moses
2025
Zero Day6.9
Zero Day
2025
Emilia Pérez6.4
Emilia Pérez
2024
Die Zweiflers6.8
Die Zweiflers
2024
Heart of Stone6.7
Heart of Stone
2023
The Company You Keep7.2
The Company You Keep
2023
Litvinenko7.5
Litvinenko
2022
PantheonPandas arşivde
Pantheon
2022
Rubikon5.4
Rubikon
2022
Mayor of Kingstown8
Mayor of Kingstown
2021
FBI: International7.5
FBI: International
2021
Law & Order: Organized Crime7.9
Law & Order: Organized Crime
2021
Nasdrovia5.3
Nasdrovia
2020
Kajillionaire6.3
Kajillionaire
2020
Away6.5
Away
2020
The New PopePandas arşivde
The New Pope
2020
Esau3.6
Esau
2019
The Morning Show7.7
The Morning Show
2019
For All Mankind7.7
For All Mankind
2019
The Red Sea Diving Resort6.8
The Red Sea Diving Resort
2019
FBI7.9
FBI
2018
BarryPandas arşivde
Barry
2018
7 Days in Entebbe5.8
7 Days in Entebbe
2018
S.W.A.T.8
S.W.A.T.
2017
Babylon BerlinPandas arşivde
Babylon Berlin
2017
Bye Bye Germany6.6
Bye Bye Germany
2017
The Man Who Was Thursday4.7
The Man Who Was Thursday
2016
Blindspot7.4
Blindspot
2015
Transparent6.4
Transparent
2014
Madam Secretary7
Madam Secretary
2014
Beauty and the Baker8.2
Beauty and the Baker
2013
The Blacklist6.0
The Blacklist
2013
Transporter: The Series6
Transporter: The Series
2013
A Late Quartet6.7
A Late Quartet
2012
3605.7
360
2012
Ghost Recon: Alpha7.2
Ghost Recon: Alpha
2012
The Fourth State6
The Fourth State
2012
Big Miracle6.7
Big Miracle
2012
Touch6.6
Touch
2012
The Gordin Cell7.8
The Gordin Cell
2012
Grimm3.6
Grimm
2011
The Adventures of Tintin6.9
The Adventures of Tintin
2011
Homeland5.3
Homeland
2011
Johnny English Reborn6.3
Johnny English Reborn
2011
The Human Resources Manager7.2
The Human Resources Manager
2010
Hawaii Five-07.7
Hawaii Five-0
2010
Nikita7.3
Nikita
2010
Bunraku5.8
Bunraku
2010
In the Face of Crime6.8
In the Face of Crime
2010
Undisputed III: Redemption7.6
Undisputed III: Redemption
2010
DollhousePandas arşivde
Dollhouse
2009
What Just Happened5.4
What Just Happened
2008
The Mentalist7.4
The Mentalist
2008
Fringe8.0
Fringe
2008
Get Smart6.2
Get Smart
2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles7.5
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
2008
Cane5.8
Cane
2007
The Hunting Party6.5
The Hunting Party
2007
Burn Notice7.5
Burn Notice
2007
The Good ShepherdPandas arşivde
The Good Shepherd
2006
Undisputed II: Last Man Standing7.4
Undisputed II: Last Man Standing
2006
When Do We Eat?5.2
When Do We Eat?
2006
The Unit7.4
The Unit
2006
The Cutter5.8
The Cutter
2005
Close to Home5.9
Close to Home
2005
Mr. & Mrs. Smith6.7
Mr. & Mrs. Smith
2005
The Terminal7.7
The Terminal
2004
Threat Matrix6.2
Threat Matrix
2003
Rutenberg7.8
Rutenberg
2003
Without a Trace7.2
Without a Trace
2002
CSI: Miami7.7
CSI: Miami
2002
Monk7.9
Monk
2002
The ShieldPandas arşivde
The Shield
2002
247.8
24
2001
Alias4.5
Alias
2001
The Agency6.9
The Agency
2001
Hollywood Palms5.5
Hollywood Palms
2000
CSI: Crime Scene Investigation7.6
CSI: Crime Scene Investigation
2000
The Man Who Cried6.1
The Man Who Cried
2000
A Secret Affair4.9
A Secret Affair
1999
Mr. Mani10
Mr. Mani
1996
Duel
Duel
1993
Schindler's List8.5
Schindler's List
1993
Delta Force 3: The Killing Game4.2
Delta Force 3: The Killing Game
1991
Law & Order7.3
Law & Order
1990
Iron Eagle II4.5
Iron Eagle II
1988
Jennifer
5.5
Jennifer
2012
Cries from Ramah
10
Cries from Ramah
2005