AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Shinobu Hashimoto

Shinobu Hashimoto

Yazar18 Nisan 1918 – 19 Temmuz 2018 (100)Tsurui, Ichikawa, Hyōgo, Japan
5
arşivimizde
IMDb ↗
Shinobu Hashimoto (Japanese: 橋本 忍, Hashimoto Shinobu; 18 April 1918 – 19 July 2018) was a Japanese screenwriter, film director and producer. A frequent collaborator of Akira Kurosawa, he wrote the scripts for such internationally acclaimed films as Rashomon and Seven Samurai.devamını oku

Arşivimizde

5 sonuç
Seven Samurai
Seven Samurai
1954 · IMDb 8.6
Senaryo
Rashomon
Rashomon
1950 · IMDb 8.1
Senaryo
Ikiru
Ikiru
1952 · IMDb 8.3
Senaryo
The Magnificent Seven
The Magnificent Seven
2016 · IMDb 6.9
Original Film Writer
The Sword of Doom
The Sword of Doom
1966 · IMDb 7.9
Senaryo

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

Living7
Living
2022
The Magnificent SevenPandas arşivde
The Magnificent Seven
2016
Love or Duty: Samurai Rebellion7.2
Love or Duty: Samurai Rebellion
2013
Hara-Kiri: Death of a Samurai7.2
Hara-Kiri: Death of a Samurai
2011
I Want to Be a Shellfish8.3
I Want to Be a Shellfish
2008
The Last Princess5.9
The Last Princess
2008
Ikiru
Ikiru
2007
Misty5.4
Misty
1997
Seven Warriors6.7
Seven Warriors
1989
The Seven Magnificent Gladiators3.2
The Seven Magnificent Gladiators
1983
Lake of Illusions4
Lake of Illusions
1982
Battle Beyond the Stars5.3
Battle Beyond the Stars
1980
Village of Eight Gravestones7
Village of Eight Gravestones
1977
Mount Hakkoda6.6
Mount Hakkoda
1977
Human Revolution II8
Human Revolution II
1976
Tidal Wave
Tidal Wave
1975
The Castle of Sand7.3
The Castle of Sand
1974
Submersion of Japan7
Submersion of Japan
1973
Yakuza of the Present7
Yakuza of the Present
1973
The Human Revolution7
The Human Revolution
1973
Yellow Dog4.9
Yellow Dog
1973
Wakare no uta9
Wakare no uta
1971
Challenge at Dawn
Challenge at Dawn
1971
Dodes'ka-den7.1
Dodes'ka-den
1970
The Shadow Within5.7
The Shadow Within
1970
Tenchu!7
Tenchu!
1969
Samurai Banners7.4
Samurai Banners
1969
Admiral Yamamoto8.5
Admiral Yamamoto
1968
Judge and Jeopardy9
Judge and Jeopardy
1968
Japan's Longest Day7.3
Japan's Longest Day
1967
Samurai Rebellion8.2
Samurai Rebellion
1967
The Great White Tower7.3
The Great White Tower
1966
The Sword of DoomPandas arşivde
The Sword of Doom
1966
The White Rose of Hong Kong7
The White Rose of Hong Kong
1965
A Trap7.1
A Trap
1965
Samurai Assassin7.3
Samurai Assassin
1965
Revenge7.6
Revenge
1964
The Outrage5.9
The Outrage
1964
Brand of Evil7.7
Brand of Evil
1964
Pressure of Guilt7.5
Pressure of Guilt
1963
Attack Squadron7
Attack Squadron
1963
Harakiri8.5
Harakiri
1962
The Man Who Challenged 8,000,000-Koku
The Man Who Challenged 8,000,000-Koku
1961
The Old Temple Well9
The Old Temple Well
1961
Zero Focus6.3
Zero Focus
1961
The Wind and Waves
The Wind and Waves
1961
Play of the Week: Rashomon8
Play of the Week: Rashomon
1960
The Last Trump Card5
The Last Trump Card
1960
The Bad Sleep Well7.7
The Bad Sleep Well
1960
The Brass General
The Brass General
1960
Jungle Block7
Jungle Block
1960
Irohanihoheto
Irohanihoheto
1960
The Storm of the Pacific6
The Storm of the Pacific
1960
The Lost Alibi5
The Lost Alibi
1960
The Counterfeiters
The Counterfeiters
1959
The Murderer Must Die
The Murderer Must Die
1959
I Want to Be a Shellfish10
I Want to Be a Shellfish
1959
A Whistle in My Heart6.7
A Whistle in My Heart
1959
The Hidden Fortress8
The Hidden Fortress
1958
I Want to Be a Shellfish8
I Want to Be a Shellfish
1958
Summer Clouds7.7
Summer Clouds
1958
He's the Killer
He's the Killer
1958
Night Drum5.9
Night Drum
1958
Stakeout7.1
Stakeout
1958
The Eleventh Hour7.4
The Eleventh Hour
1957
The Oil-Hell Murder7
The Oil-Hell Murder
1957
Tsuma koso waga inochi
Tsuma koso waga inochi
1957
Hateful Things
Hateful Things
1957
A Tale of Dung and Urine
A Tale of Dung and Urine
1957
Throne of Blood7.9
Throne of Blood
1957
Darkness at Noon6.9
Darkness at Noon
1956
I Live in Fear7.3
I Live in Fear
1955
Striving to Live
Striving to Live
1955
Hatsu sugata ushimatsu gōshi
Hatsu sugata ushimatsu gōshi
1954
Jirocho in Disgrace9
Jirocho in Disgrace
1954
Seven SamuraiPandas arşivde
Seven Samurai
1954
The Glorious Days
The Glorious Days
1954
Hana to ryû - Dai-ni-bu: Aijô ruten
Hana to ryû - Dai-ni-bu: Aijô ruten
1954
Hana to ryû - Dai-ichi-bu: Dôkai-wan no rantô
Hana to ryû - Dai-ichi-bu: Dôkai-wan no rantô
1954
Farewell Rabaul8.1
Farewell Rabaul
1954
The Eagle of the Pacific7.8
The Eagle of the Pacific
1953
IkiruPandas arşivde
Ikiru
1952
Miki, the Swordman5
Miki, the Swordman
1951
RashomonPandas arşivde
Rashomon
1950
Haze of Love
Haze of Love
1985
剣
剣
1967
White Fan
White Fan
1956