AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Ele Bardha

Ele Bardha

Oyuncu
4
arşivimizde
6.78
Pandas ortalaması (2 yapım)
IMDb ↗

Arşivimizde

4 sonuç
Batman v Superman: Dawn of Justice7.1
Batman v Superman: Dawn of Justice
2016 · IMDb 6.4
Stunts · Utility Stunts
Bram Stoker's Dracula6.5
Bram Stoker's Dracula
1992 · IMDb 7.4
Grave Digger (uncredited)
Only Lovers Left Alive
Only Lovers Left Alive
2013 · IMDb 7.2
Stunt Coordinator · Stunt Double
Detroit
Detroit
2017 · IMDb 7.3
Stunt Coordinator

Oyunculuk

Oynadığı yapımlar, en yeniden eskiye · logolu olanlar arşivimizde

Vanquish5.2
Vanquish
2021
The Dunes6.2
The Dunes
2019
Inconceivable5.5
Inconceivable
2017
Go North4.7
Go North
2017
A Royal Family Christmas4
A Royal Family Christmas
2015
A Royal Family Holiday5
A Royal Family Holiday
2015
Shark Lake3.5
Shark Lake
2015
Cash Only5
Cash Only
2015
It Follows6.6
It Follows
2015
Jinn4.1
Jinn
2014
Chicago P.D.8.4
Chicago P.D.
2014
Cut/Print5.4
Cut/Print
2012
The Domino Effect5
The Domino Effect
2012
The Citizen6.5
The Citizen
2012
Hide Away4.7
Hide Away
2011
The Double5.8
The Double
2011
Born of Earth4.5
Born of Earth
2011
Last Man Standing4.4
Last Man Standing
2011
Street Kings 2: Motor City4.3
Street Kings 2: Motor City
2011
S.W.A.T.: Firefight5.7
S.W.A.T.: Firefight
2011
Little Murder5.1
Little Murder
2011
Conviction7.1
Conviction
2010
Gifted Hands: The Ben Carson Story7.9
Gifted Hands: The Ben Carson Story
2009
Prayers for Bobby8.1
Prayers for Bobby
2009
Little Red Devil3.3
Little Red Devil
2008
Crossover3.5
Crossover
2006
Bram Stoker's Dracula6.5
Bram Stoker's Dracula
1992

Kamera arkası

Yönettiği, yazdığı, yapımcılığını üstlendiği; en yeniden eskiye

Matchbox the Movie7.7
Matchbox the Movie
2026
Brother Save Us
Brother Save Us
2026
The Gentleman Thief5.4
The Gentleman Thief
2026
Animals of the Land
Animals of the Land
2026
Almost Deserted5
Almost Deserted
2025
Thunderbolts*7.3
Thunderbolts*
2025
I Love You Forever6.3
I Love You Forever
2025
The Fire Inside7.3
The Fire Inside
2024
The Windigo4.8
The Windigo
2024
Ferrari6.4
Ferrari
2023
Extraction 27.4
Extraction 2
2023
Just Another Dream5.5
Just Another Dream
2022
Dinner in America7.8
Dinner in America
2022
We Need to Do Something5.2
We Need to Do Something
2021
Money Plane5.6
Money Plane
2020
Secrets in the Snow6.4
Secrets in the Snow
2020
Greenland7.1
Greenland
2020
Line of Duty5.9
Line of Duty
2019
Boo!5.3
Boo!
2019
The Super5.1
The Super
2018
The Old Man & the Gun6.4
The Old Man & the Gun
2018
Goodnight6.7
Goodnight
2018
White Boy Rick6.4
White Boy Rick
2018
Malicious5.6
Malicious
2018
Escape Plan 2: Hades5.2
Escape Plan 2: Hades
2018
Acts of Violence5.6
Acts of Violence
2018
My Pretty Pony6.8
My Pretty Pony
2017
DetroitPandas arşivde
Detroit
2017
Inconceivable5.5
Inconceivable
2017
Baby Driver7.4
Baby Driver
2017
Transformers: The Last Knight6.1
Transformers: The Last Knight
2017
Vengeance: A Love Story5.6
Vengeance: A Love Story
2017
Go North4.7
Go North
2017
The Bye Bye Man5.2
The Bye Bye Man
2017
Dog Eat Dog5.1
Dog Eat Dog
2016
The Neighbor5.7
The Neighbor
2016
Don't Breathe7
Don't Breathe
2016
I Am Wrath5.8
I Am Wrath
2016
Batman v Superman: Dawn of Justice7.1
Batman v Superman: Dawn of Justice
2016
A Royal Family Christmas4
A Royal Family Christmas
2015
A Royal Family Holiday5
A Royal Family Holiday
2015
Poltergeist5.2
Poltergeist
2015
I'll See You in My Dreams6.3
I'll See You in My Dreams
2015
It Follows6.6
It Follows
2015
Age of Ice3.9
Age of Ice
2014
Transformers: Age of Extinction6
Transformers: Age of Extinction
2014
Urban Games1.5
Urban Games
2014
Only Lovers Left AlivePandas arşivde
Only Lovers Left Alive
2013
Hostel: Part III5.1
Hostel: Part III
2011
Seven Days in Utopia5.7
Seven Days in Utopia
2011
Last Man Standing4.4
Last Man Standing
2011
Cedar Rapids5.9
Cedar Rapids
2011