AttackOnPandasAttackOnPandas2.283 içerik · 16 üye · 1.727 puan · ortalama 7.48
Tümü2.283 · 7.48Film1.427 · 7.42Dizi583 · 7.15Kitap141 · 7.87Oyun46 · 8.28Müzik86 · 8.22
KeşfetChartsListem
/
Giriş
AttackOnPandas·Eşleştirme onayı·Veri: TMDB, IMDb, OMDb. Bu ürün TMDB API'sini kullanır, TMDB tarafından onaylanmamıştır.
Merto

Merto listesiPandas üyesi

91 film · 21 dizi · 2 kitap

209
listede
114
tamamlandı
8.24
ortalama
4
2026 içinde bitti
Klasik görünümProfili →Zevk Haritası →

Favoriler

2
Vagabond10.0
Vagabond
Dogville9.7
Dogville

İstatistikler

Gün: 56,4Ortalama puan: 8.24
  • Devam edenler0
  • Tamamlananlar114
  • Ara verilenler0
  • Bırakılanlar0
  • Planlananlar95
  • Toplam kayıt209
  • Tekrar0

Son güncellemeler

Geçmiş →
  • 1984
    Bitirdim · Puan 9.9
    29 Eyl
  • One Piece
    Bitirdim · Puan 9.0
    29 Eyl
  • Vagabond
Bitirdim · Puan 10.0
29 Eyl
  • Backrooms
    İzledim · Puan 8.8
    29 Eyl
  • Şu an

    Şimdilik yok.

    Pandas listesi

    Merto · en iyi 20 film

    8.88
    ortalama
    1. Dogville19.7
    2. Fight Club29.5
    3. Schindler's List39.3
    4. Dune: Part Two49.2
    5. Requiem for a Dream59.1
    6. Blade Runner 204969.0
    7. Mickey 1779.0
    8. Obsession89.0
    9. Oppenheimer99.0
    10. Backrooms108.8
    11. Blade Runner118.8
    12. The Godfather128.7
    13. The Shawshank Redemption138.7
    14. Children of Men148.6
    15. Predestination158.6
    16. Dune168.5
    17. Ghost Stories178.5
    18. Oldboy188.5
    19. Parasite198.5
    20. Suzume208.5
    pandasdb.com2026
    Vagabond♥10.0
    Vagabond
    1998
    19849.9
    1984
    1949
    Dogville♥9.7
    Dogville
    2003
    Fight Club9.5
    Fight Club
    1999
    Schindler's List9.3
    Schindler's List
    1993
    Dune: Part Two9.2
    Dune: Part Two
    2024
    Requiem for a Dream9.1
    Requiem for a Dream
    2000
    Blade Runner 20499.0
    Blade Runner 2049
    2017
    Mickey 179.0
    Mickey 17
    2025
    Obsession9.0
    Obsession
    2025
    One Piece9.0
    One Piece
    1999-
    Oppenheimer9.0
    Oppenheimer
    2023
    Backrooms8.8
    Backrooms
    2026
    Blade Runner8.8
    Blade Runner
    1982
    The Godfather8.7
    The Godfather
    1972
    The Shawshank Redemption8.7
    The Shawshank Redemption
    1994
    Children of Men8.6
    Children of Men
    2006
    Predestination8.6
    Predestination
    2014
    A Knight of the Seven Kingdoms8.5
    A Knight of the Seven Kingdoms
    2026-
    Dune8.5
    Dune
    2021
    Ghost Stories8.5
    Ghost Stories
    2017
    Oldboy8.5
    Oldboy
    2003
    Parasite8.5
    Parasite
    2019
    Suzume8.5
    Suzume
    2022
    The Last of Us8.5
    The Last of Us
    2023-
    The Wandering Earth II8.5
    The Wandering Earth II
    2023
    The Godfather Part II8.1
    The Godfather Part II
    1974
    Crimes of the Future8.0
    Crimes of the Future
    2022
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind8.0
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind
    2004
    American History X7.5
    American History X
    1998

    Bu hafta

    26 Eki – 1 Kas
    0 sa 00 dk
    tahmini toplam süre
    • Bu hafta henüz bir hareket yok.
    Aktif günler
    Pzt
    Sal
    Çar
    Per
    Cum
    Cmt
    Paz